Rustikálne zrkadlo usadené v masíve

Tagy:  zrkadlo, zrkadlá, sklenené zrkadlá, masív, brest, zrkadlo v masíve, rám zrkadla, caryn moberly

Sponzorované odkazy:

Rustikálne zrkadlo usadené v masíve

Zrkadlá sú jedným prostriedkom, v ktorom môžeme dokonale vidieť sami seba. V interiéroch vypĺňajú priestor predovšetkým preto, aby sme si mohli upraviť zovňajšok. Okrem funkcie praktickej, však spĺňajú aj funkciu estetickú, ktorou je práve dizajn.

Na našom trhu sa môžeme stretnúť so širokou ponukou najrôznejších druhov, typov a štýlov zrkadiel. Tiež materiálové vyhotovenie rámov je nielen rôzneho prevedenia, ale aj rôzneho tvarovania.

Zrkadlá od dizajnéra Caryn Moberlyho disponujú ojedinelým a originálnym dizajnom, ktorý vyplýva z vlastnoručného spracovania. Nádherne opracované drevo, slúžiace ako orámovanie skla, vytvára v interiéri dominantnú úlohu.

Silný tónový kontrast jemného skla a mohutného orámovania dodá zrkadlu unikátnu drsne rustikálnu podobu. K výrobe rámu sú použité veľmi kvalitné dreviny, k najčastejším patrí brest pochádzajúci zo severného Anglicka a Škótska.

Caryn používa mohutné zakrivené kúsky drevín, ktoré tvoria prírodné brehy rieky, v ktorých čistú a tečúcu vodu hrá zrkadlo. Brestové drevo je pred výrobou umelo vysušené, vďaka čomu získava hodnoty pre použitie v interiéri. Drevo, ako prírodný materiál, však stále pracuje, reaguje na teplo a vlhkosť, preto nie je odporúčané používať zrkadlo do kúpeľne alebo nad radiátormi.

príroda integrovaná do interiérupríroda integrovaná do interiéru
neuveriteľná krása brestového drevaneuveriteľná krása brestového dreva

zdroj: http://dornob.com/…wall-mirrors

Článok Rustikálne zrkadlo usadené v masíve bol publikovaný 11. srpna 2013 v 07.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...