Saba: knižnica v talianskom duchu

Tagy:  nábytok, obývacia izba, obývacie steny, moderný nábytok, regály, regálové systémy, police, knižnica, moderná knižnica

Sponzorované odkazy:

Saba: knižnica v talianskom duchu

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása, o to viac toto prirovnanie platí v podobe interiérového nábytku. Moderným trendom je vysoká dávka originality v spojení s tradičnosťou, dizajnom a nie jednotvárnosťou.

Takým príkladom môže byť aj polica Prima Quarto, ktorá je horúcou novinkou spoločnosti Saba Italia. Charakteristickými črtami nábytkovej policovej steny je niekoľko pojmov, ktoré ju výstižne oceňujú. K hlavným rysom patrí predovšetkým dynamickosť, ktorá je zrejmá už na prvý pohľad.

Ďalším charakteristickým pojmom je dizajn v kombinácii s aktuálnosťou, ktorý v zásade vystihuje celkové stvárnenie nábytku. Originálne riešené tvarové poňatie spĺňa najnáročnejšie trendy podmienky, v ktorých sa snúbi originál, kreativita a dômyselná detailnosť v spojení s abstraktným poňatím.

Policový systém Prima Quarto je navrhnutý pre účely úložného priestoru kníh a časopisov, niektoré priehradky by však mohli byť využité aj pre dekoračné predmety. Police, akoby plávajúce vo vetre, disponujú strmými priehradkami, ktoré najlepšie pojmú knihy a časopisy, popr. DVD a CD nosiče.

Nábytok je k dostaniu v dvoch základných veľkostiach, nižšia o rozmeroch 120 × 125 × 25 cm a vyššia o rozmeroch 220 × 125 × 25 cm.

elegancia na prvom miesteelegancia na prvom mieste
dokonalé designové poňatiedokonalé designové poňatie
fascinujúci úložný priestorfascinujúci úložný priestor

Zdroj. http://www.sabaitalia.it/…_quarto.html

Článok Saba: knižnica v talianskom duchu bol publikovaný 12. srpna 2013 v 07.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...