Šatníková skriňa zahalená do paravánu

Tagy:  paraván, vešiak, šatníková skriňa, nábytok, interiérový nábytok, skriňa, skrine, rozdeľovač miestnosti

Sponzorované odkazy:

Šatníková skriňa zahalená do paravánu

O tom, že multifunkčný nábytok hrá v interiéri hlavnú úlohu, nie je dnes už žiadnych pochýb. Multifunkčný nábytok nám šetrí nielen miesto, ale tiež čas – v jednej polohe môžeme zvyčajne vykonávať viac činností.

Nie inak je tomu aj u nášho ďalšieho multifunkčne poňatého interiérového nábytku, ktorý kombinuje šatníkovú skriňu, paraván, vešiak a dizajn. Multifunkčne poňatý odkladací a prezliekací systém dokonale vypĺňa priestor a ponúka nové možnosti v oblasti dizajnu.

Otvorené priestory sú trendy, navyše ponúkajú praktickú stránku ich používania a možnosti do vecí „vidieť“. Ak nie sme práve priaznivci paravánov, nie je nič ľahšie, než tento multifunkčný systém zostaviť do tvaru, ktorý zodpovedá šatníkovej skrini. Nábytok môže byť otvorený (s vytiahnutými roletami), ak chceme pre naše oblečenie súkromie, stačí rolety stiahnuť.

Paraván môže tiež veľmi účinne slúžiť ako rozdeľovač priestoru, poskytne tak súkromie alebo ponúkne clonu pred nežiaducimi slnečnými lúčmi.

Multifunkčný systém disponuje nasledujúcimi rozmermi: 180 × 50 × 9 cm, v otvorenom stave: 180 × 200 × 2 cm. K výrobe nábytku bolo použité masívne drevo – dub, clonky sú z textilu, nylonu.

dokonalé riešenie multifunkčného využitiadokonalé riešenie multifunkčného využitia
paraván, vešiak, šatníková skriňa alebo rozdeľovač miestnostiparaván, vešiak, šatníková skriňa alebo rozdeľovač miestnosti

zdroj: www.lorisetlivia.com

Článok Šatníková skriňa zahalená do paravánu bol publikovaný 21. března 2014 v 06.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...