Barové stoličky presne podľa vašich predstáv

Tagy:  bar, jedálenský stôl, operadlo, opierka, podsedák, čalúnené sedadlo

Sponzorované odkazy:

Barové stoličky presne podľa vašich predstáv

Barové stoličky môžu mať mnoho podôb a ich malá prehliadka nás určite veľmi prekvapí. Bar v našej kuchyni či spoločenskej miestnosti si určite zaslúži, aby sme vybrali také stoličky, ktoré sa k nemu perfektne hodia, budú pohodlné a zaujmú aj našich hostí.

Jednoduché a klasické stoličky ktoré nikdy nič nepokazí

Ak neradi experimentujeme alebo si potrpíte na klasické a jednoduché veci, určite budeme vyberať medzi drevenými barovými stoličkami či stoličkami s kovovou konštrukciou. Kovové nohy a hranaté kožené sedadlo pôsobí jednoducho a súčasne veľmi elegantne a vkusne. Do moderného bytu je vhodná čierna drevená barová stolička s nízkym operadlom na chrbát. Ozdobiť ju môžeme farebným podsedákom. Barová stolička z prírodného dreva bude pôsobiť príjemným dojmom takmer v každom interiéri. Kovová konštrukcia s koženým sedadlom a opierkou bude tým pravým pre moderný jednoduchý interiér.

Jednoduché a nenápadnéJednoduché a nenápadné

Najrôznejšie barové stoličky pre milovníkov dreva

Drevo je jedným z najvyužívanejších materiálov a v niektorej zo svojich podôb je vhodné do úplne každého interiéru. Veľmi originálna je barová stolička s opierkou na chrbát aj na ruky. Poskytuje tak ďaleko väčší komfort, ako iné stoličky. Veľmi je preto vhodná pre ľudí, ktorí používajú bar aj miesto jedálenského stola. Vyhneme sa tak bolestiam chrbta a mnohým ďalším nepríjemnostiam. Veľmi rozdielna je masívna drevená stolička pripomínajúca prastarý nábytok urobený z polienok. Pre svoju originalitu však určite zaujme a urobí v interiéri dojem. Pekná a decentná drevená stolička s opierkou nás poteší ladným tvarom a pohodlím, ktoré nám pri sedení poskytne. Predovšetkým nezvyklým dizajnom nás prekvapí posledná drevená barová stolička s tvarovaným sedadlom.

Drevené v mnohých prevedeniachDrevené v mnohých prevedeniach

Moderné a originálne kovové stoličky, čo urobia dojem

Lesklý kov dokáže rozžiariť interiér a upútať pozornosť. Je vhodný najmä do moderných domov, kde jeho využitie na nábytku a doplnkov prevažuje. Možno ho doplniť aj o detaily vo výrazných farbách. Jednoduchá barová stolička s opierkou na chrbát aj na ruky nám dobre poslúži. Praktická je aj celokovová hranatá stolička, ktorá sa silno leskne a odráža svetlo. Veľmi netradičný a originálny je dizajn barovej stoličky s okrúhlym operadlom na chrbát a jedným operadlom na ruky. Iste zaujme tých, čo majú vždy radi niečo odlišné.

Ušľachtilý kovUšľachtilý kov

Farebné barové stoličky ponúknu nielen pohodlie

Farebné barové stoličky s mäkkým čalúneným sedadlom nielen skvele vyzerajú, ale predovšetkým ponúknu nezvyklé pohodlie a komfort. Vyberať môžeme z mnohých odlišných tvarov a farieb tak, aby sa nové stoličky perfektne hodili do interiéru, kde ich chceme mať.

Výrazné a vkusnéVýrazné a vkusné

Článok Barové stoličky presne podľa vašich predstáv bol publikovaný 13. srpna 2013 v 15.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...