Detský moderný nábytok: stolička Pippi

Tagy:  Context Furniture, Pippi, stolička Pippi, Pippi stool, detský nábytok, detská stolička, drevený nábytok, drevený detský nábytok

Sponzorované odkazy:

Detský moderný nábytok: stolička Pippi

Nábytok pre deti by mal byť na prvý pohľad zaujímavý a samozrejme plne funkčný, stabilný a predovšetkým bezpečný. Deti uprednostňujú predovšetkým jednoduchosť a schopnosť manipulácie.

Spoločnosť Context Furniture uviedla na trh nádherné drevené stoličky pre deti v pastelových farbách. Netradičný vzhľad drevenej stoličky je doplnený tradičnými antickými krivkami a ornamentmi, ktoré sú zdokonalené technikou lasera.

Stolička Pippi je vysoká 32,5 cm, jej šírka je 22 cm, teda disponuje ideálnymi rozmermi pre rozmanitú vekovú kategóriu detí. Cena za Pippi stoličku sa pohybuje v rozmedzí 65 – 90 amerických dolárov. Vyberať môžeme z farebného prevedenia červenej, zelenej alebo prírodného odtieňa brezy.

K veľkým prednostiam Pippi stoličky patrí jej výborná skladovateľnosť, ľahká manipulácia a teda schopnosť jej mobility. Ak domácnosť disponuje viacerými kusmi týchto stoličiek, je možné ich na seba jednoducho stohovať, čo je z hľadiska úspory miesta ďalšie plus.

Pippi stolička je výborným riešením nielen do detských izbičiek, ale aj k jedálenskému stolu, do chodby alebo obývačky. V interiéri pôsobia veľmi elegantne a vkusne, deťom prinášajú nielen potešenie, ale aj komfort sedenia.

netradičný vzhľad s antickými prvkaminetradičný vzhľad s antickými prvkami
rôzne farebné prevedeniarôzne farebné prevedenia
v ponuke nájdeme aj prírodné prevedeniev ponuke nájdeme aj prírodné prevedenie

Zdroj: http://design-milk.com/pippi-stool

Článok Detský moderný nábytok: stolička Pippi bol publikovaný 25. srpna 2013 v 06.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...