Knižnica v štýle dokonalého dizajnu

Tagy:  knižnica, Expo, knižnica Expo, moderný nábytok, atypický nábytok, interiérový nábytok, kniha, knihy, úložný priestor

Sponzorované odkazy:

Knižnica v štýle dokonalého dizajnu

Elegancia, jednoduchosť a minimalizmus, to sú základné prvky každého vkusne zariadeného interiéru. Dnešné trendy na moderné bývanie sa líšia aj štýlom nábytkového vybavenia, otvorenosti priestoru, presvetlením miestnosti a užívateľským komfortom.

Dobrým príkladom toho, že aj štandardne ťažké a mohutné kusy nábytku možno prerobiť na ľahké, vzdušné a elegantné vybavenie napovedá knižnica Expo. Všeobecne môžeme povedať, že klasické knižnice zaplnia v minimálnom prípade celú jednu stenu izby, a to od zhora nadol a od jednej strany k druhej. Knižnica v tomto podaní zahltí priestor, pôsobí ťažko a vo väčšine prípadoch nevkusne.

Knižnica Expo je vyrobená z kovových konštrukcií v kombinácii s drevom, ktoré je zákazníkom ponúkané v rôznych farebných prevedeniach.
K veľkým prednostiam tejto knižnice patrí jej designovaná multifunkčnosť, ak nezaplníme police knihami, môžeme použiť interiérové ​​dekorácie, ktoré pôsobia veľmi esteticky.

Ak ste kúpu knižnice odkladali na neskôr z estetického dôvodu, máte teraz možnosť jej zaobstarania. V interiéri knižnica Expo pôsobí veľmi noblesne, elegantne, vzdušne a nikdy nikto si ju nebude stotožňovať s klasickou, knihami a priestorom zahltenou knižnicou.

aj knižnice môžu pôsobiť v interiéri vkusne a inaj knižnice môžu pôsobiť v interiéri vkusne a in

Zdroj: http://design-milk.com/expo-bookcase

Článok Knižnica v štýle dokonalého dizajnu bol publikovaný 16. srpna 2013 v 07.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...