Knižnica netradičného poňatia

Tagy:  kniha, knihy, knižka, knižky, pohovka, sedačka, sofa, otoman, sedací nábytok, nábytok, interiérový nábytok, knižnica, knihovnička, multifunkčný nábytok

Sponzorované odkazy:

Knižnica netradičného poňatia

Knižnice sú v niektorých interiéroch žiadané, v iných naopak zatracované, a to predovšetkým pre ich nevzhľadnosť. Vyprojektovať knižnicu, ktorá by bola nielen praktická, užitočná a účelná, ale aj estetická a dizajnová, je mnohokrát veľká drina.

Výtvarník Younes Duret stavil na multifunkčnosť a neoľutoval. Jeho knižnica v kombinácii s pohovkou spĺňa aj tie najvyššie nároky svojich užívateľov. Kreatívna pohovka Rans disponuje skladovacím priestorom, miestom, ktoré je určené pre uloženie kníh.

Vzhľad tohto výnimočného nábytku dáva pohľad na levitujúcu pohovku nad knižnicou. Rozmery pohovky umožňujú komfortné užívanie a navyše ponúka možnosť mať svojich obľúbených autorov doslova na dosah ruky.

Pohovka Rans ponúka estetický efekt, ktorý je možné integrovať do všetkých moderných interiérov a docieliť tak neuveriteľných vizuálnych výsledkov. Avšak k celkovej vizualizácii je potrebná organizácia, čo nabáda k tomu, že knihy musia byť neustále usporiadané v jednej rovine. Chaos a neporiadok nebude pôsobiť efektne a naruší sa tak celkový dizajn nielen pohovky, ale aj najbližšieho priestoru.

sofistikované prevedeniesofistikované prevedenie
dokonalé riešenie priestorudokonalé riešenie priestoru

zdroj: http://younesdesign.com

Článok Knižnica netradičného poňatia bol publikovaný 19. listopadu 2013 v 07.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...