Prebaľovací pult s celoživotným využitím

Tagy:  dieťa, bábätko, pult, prebaľovací pult, detský nábytok, nábytok pre deti, stôl, stolík, písací stôl, police, regály, polička, poličky,

Sponzorované odkazy:

Prebaľovací pult s celoživotným využitím

Prebaľovací pult: praktická pomôcka pre deti maximálne do dvoch rokov ich veku. Po tejto dobe nám pribúda nevyužitá položka, ktorú môžeme predať alebo schovať pre ďalšie dieťatko.

Spoločnosť TimKid však zareagovala inak a rozhodla sa vydať opačným smerom, uviedla na trh prebaľovací pult, ktorý rastie s vekom dieťaťa. Owo je priestranný detský nábytok, vajcovitého tvaru, atraktívneho dizajnu s minimálnou požiadavkou na priestor.

Prebaľovací pult Owo sa jednoducho namontuje na stenu, potom je ho možné podľa potreby rozložiť a zložiť, a to jedným ľahkým pohybom. Dve akrylové police ponúkajú priestor pre detské potreby, ako sú plienky, obrúsky, mastičky a ďalšie produkty. Brezové drevo je morené a celý povrch je následne prelakovaný ekologicky šetrnými farbami, zdravotne neškodnými.

Podložka prebaľovacieho pultu je tvorená veľmi hebkým materiálom (z jemnej kože), príjemným na dotyk. Materiál je vysoko odolný oproti prípadnému zašpineniu, odoláva aj mastným škvrnám – v prípade potreby je možné ho vyprať v práčke. Nosnosť prebaľovacieho pultu je až 50 kg, teda všetky obavy pred prípadným prelomením môžu ísť stranou.

Prednosťou prebaľovacieho pultu nie je len dlhodobá užitočnosť, ale aj pozitívny vplyv na ľudské zdravie. Pult sa namontuje na stenu podľa potrebnej veľkosti rodičov, a tak sa predíde stálemu ohýbaniu a následným bolestiam chrbta.

Akonáhle dieťa odrastie, stáva sa z pultu potrebný pracovný stolček, ktorý ponúka praktické priehradky a tzv. „všetko po ruke“. Ďalšie využitie záleží čisto na vás, jedno kuriózne, však prinášame vo fotogalérii.

moderný prebaľovací pultmoderný prebaľovací pult
všetko pri rukevšetko pri ruke
keď bábätko odrastiekeď bábätko odrastie
farebné prevedeniefarebné prevedenie
rozmanité využitierozmanité využitie

Zdroj: http://www.timkid.de/en/timkid.html

Článok Prebaľovací pult s celoživotným využitím bol publikovaný 18. srpna 2013 v 08.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...