Skrášlite si byt vlastnými fotografiami

Tagy:  rámik, rám, obraz, digitálny rámik

Sponzorované odkazy:

Skrášlite si byt vlastnými fotografiami

Mať krásny a útulný domov je snom väčšiny z nás. Aby náš byt pôsobil príjemne a útulne, je potrebné sa so zariaďovaním pohrať a dať si záležať na detailoch. Fotografie, umiestnené kdekoľvek, urobia z nášho domu či bytu miesto, kde bude cítiť atmosféra skutočného domova.

Stojany s fotografiami

Pravdepodobne najľahšou formou, ako obohatiť byt o obrázky nás, rodiny či priateľov, je pomocou stojančekov na fotografie. Tie môžeme umiestniť na stolík či poličku a možno ich tiež kedykoľvek obmeniť či premiestniť. Stojany sú veľmi často krásne ozdobené a sú skutočne plnohodnotným interiérovým doplnkom. Iste nájdete štýl rámčekov, ktorý úplne presne pasuje do vášho interiéru. Či už ide o jednoduché masívne rámčeky v tvare obdĺžnika, ktoré sú vhodné do moderných interiérov s jasnými ostrými líniami, či naopak rámček kovový, zdobený korálkami a trblietavými kamienkami.

S výrobou sa môžete pohrať, autor: Emiline220S výrobou sa môžete pohrať, autor: Emiline220

Zaveste fotografie na stenu

Fotografie väčších rozmerov môžeme nechať zarámovať a zavesiť ich na stenu napríklad v chodbe, či v obývacej izbe. Fotografie z dovolenky s priateľmi sa obzvlášť hodia, pretože nám aj v mrazivých zimných dňoch pripomenú radosť a letnú pohodu. Fotografie si môžeme nechať vyvolať v ľubovoľnej veľkosti a to podľa miesta, ktoré sme si pre fotografie vytýčili. Na zarámovanie fotografií môžeme použiť jednoduché sklenené rámy, pričom manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá. Tiež je možné fotografiu odniesť kvôli zarámovaniu do špecializovaného obchodu a vybrať si rám podľa svojich predstáv. Obrazy potom zavesíme na stenu, na dobre viditeľné miesto. Zakúpiť si môžeme tiež závesné rámčeky na viac fotografií, ktoré do nich stačí len vložiť. Opäť ide o rámčeky rôznych formátov. Takéto závesné rámčeky môžu byť veľmi jednoduché, stretneme sa však aj so zaujímavými a pekne zdobenými.

Originálny textilný rám, autor: Patti HaskinsOriginálny textilný rám, autor: Patti Haskins

Digitálny rámik

Pomerne nedávno prišli na trh tzv. digitálne rámčeky na fotografie, ktoré ponúkajú možnosť nahrania a následného premietania fotografií v rôznych režimoch. Ide o veľmi modernú a inovatívnu záležitosť, ktorá sa obzvlášť po znížení cien ujme. Je to jednoduchý a efektívny spôsob, ako si stále dokola pripomínať krásne okamihy nášho života. Digitálny rámik nám rozhodne nezovšednie tak rýchlo, ako drevený rámik so stále rovnakou jedinou fotografiou.

Článok Skrášlite si byt vlastnými fotografiami bol publikovaný 22. srpna 2013 v 16.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...