Light Vintage: nový interiérový smer

Tagy:  kreslo, kreslá, pohovka, otoman, sedací, sedací nábytok, interiérový nábytok, vintage, odpočinok, odpočinkové kreslo, odpočinková kreslá, ušiak, kreslo ušiak

Sponzorované odkazy:

Light Vintage: nový interiérový smer

„Light Vintage", tak by sme mohli označiť nový interiérový smer, ktorý sa nesie v duchu noblesy, exkluzivity a elegancie. Rovnakým pomenovaním disponuje aj kolekcia kresiel, ktorá je dielom talianskej spoločnosti Moda Collection. O tom, že jej pomenovanie právoplatne patrí, nie je vôbec žiadnych pochýb.

Kolekcia elegantných kresiel Light Vintage, svojím dizajnom pripomína dávne časy, konkrétne zámocký štýl. Ich štýl, použité materiály a funkčnosť sa však presúvajú do 21. storočia, sú prispôsobené tak, aby dokonale uspokojili súčasné módne požiadavky a potrebu svojich užívateľov.

Čalúnená kolekcia kresiel ponúka pestrofarebné predstavenie, ktoré v spojení s ozdobnou konštrukciou pripomína umelecké dielo. Celok však pôsobí harmonicky, s estetickým prístupom k dizajnu.

Každé kreslo, z tejto noblesnej kolekcie, sa môže stať ústredným bodom obývacej izby alebo inej časti domu. Živá a kreatívne forma má schopnosť dané miesto nielen osviežiť, ale aj obohatiť o minimálne jednu pridanú hodnotu.

Kreslá disponujú vysokým komfortom, zaisťujú relaxačné a ušľachtilé sedenie, s ohľadom na maximálny užívateľský komfort. Kolekcia kresiel je ladená do ľahkých kriviek zložitejších a ozdobnejších ornamentov, a to v kombinácii niekoľkých materiálov.

„Light Vintage“ ponúka ideálne a štýlové sedenie, so zreteľom na dokonalý a trendy dizajn súčasnej módy.

súhra dávnych čias s nadčasovým smeromsúhra dávnych čias s nadčasovým smerom
dokonalé farebné kombináciedokonalé farebné kombinácie

zdroj: http://www.modacollection.it

Článok Light Vintage: nový interiérový smer bol publikovaný 28. srpna 2013 v 06.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...