Luxusné obliečky - doprajte si prepych aj vo vašej spálni!

Tagy:  bavlna, satén, damask

Sponzorované odkazy:

Luxusné obliečky - doprajte si prepych aj vo vašej spálni!

Vedeli ste, že spánok vám zaberie až jednu tretinu života? Tak prečo si nedopriať leňošenie v pohodlí domova v exkluzívnej a jedinečnej posteľnej bielizni, ktorá vytvorí vám aj partnerovi úsmev na perách. V dnešnej uponáhľanej dobe, kedy sa každý sústredí na kariéru alebo starostlivosť o rodinu, nezostáva veľa času pre kvalitný a výdatný spánok, stráviť v ríši snov osem hodín je pre väčšinu z vás nereálna predstava, preto by ste týmto podmienkam mali prispôsobiť aj svoju posteľ. Vďaka kvalitnému matracu a posteľným obliečkam si vaše telo dostatočne oddýchne a pripraví vás na ďalší stresujúci deň.

Bavlna

Bavlnené obliečky patria medzi zákazníkmi k najvyhľadáva­nejším. Lacnejšia a diskontná posteľná bielizeň obsahuje okolo 50% bavlny, luxusná súprava vás síce príde na viac peňazí, ale vďaka 100% obsahu bavlny bez prímesí sa budete cítiť naozaj ako v bavlnke. Komplet je možné zakúpiť ako v kamenných obchodoch, tak na internetových stránkach. Napríklad bonatex.cz sa pýši výrobkami prvotriednej bavlnenej bielizne za príjemné ceny. Prikrývku s vankúšom tu zoženiete od 19 €.

bavlnené obliečky sú medzi zákazníkmi najvyhľadávanejšie autor: Ambiencelinensbavlnené obliečky sú medzi zákazníkmi najvyhľadávanejšie autor: Ambiencelinensbavlnené obliečky, autor: Ambiencelinensbavlnené obliečky, autor: Ambiencelinensbavlnené obliečky so 100% bavlnou, autor: Ambiencelinensbavlnené obliečky so 100% bavlnou, autor: Ambiencelinens

Satén

Saténové obliečky sa najčastejšie vyrábajú zo 100% bavlny, čiže sa tiež nazýva bavlnený satén. Oproti polyesterovému saténu má hneď dve výhody. Po prvé sa nešmýka a za druhé neelektrizuje, čím predídete nepríjemnému hryzeniu a štípaniu, ktoré by vám značne znepríjemňovali pokojný spánok. Bavlnený satén je čisto prírodný materiál bez akýchkoľvek chemických prísad, preto je u odberateľov celého sveta tak obľúbený, ideálny je aj pre alergikov a astmatikov. Obliečky sú veľmi hebké a jemné na dotyk, v lete príjemne chladia, v zime sa naopak rýchlo zahrejú, je preto vhodné používať ich ako posteľnú bielizeň celoročne. Oproti bavlne patrí satén k drahším materiálom, ale jeho kúpu rozhodne neoľutujete, naopak budete príjemne prekvapení. Na Levné-povlečení.cz si vyberiete z nepreberného množstva luxusnej posteľnej bielizne z bavlneného saténu už od 33 €.

Saténové obliečky sa nešmýkajú a neelektrizujú, autor: PEMBEBULUTLARSaténové obliečky sa nešmýkajú a neelektrizujú, autor: PEMBEBULUTLARSaténové obliečky v lete chladia a v zime zahrejú, autor: divabydesign*netSaténové obliečky v lete chladia a v zime zahrejú, autor: divabydesign*net

Damask (damašek)

Damaskové obliečky sa najčastejšie používajú v hoteliérstve, čo je zo strany hoteliérov skvelý obchodný trik. Keďže posteľná bielizeň z tohto materiálu je vyrobená z najjemnejších česaných priadzí 100% bavlny Mako, ponúka príjemný dotyk a elegantný vzhľad. Damask je husto tkaná látka s vtkanými vzormi a hodvábnym leskom. Vďaka týmto kombináciám sa odpočinok stane zmesou relaxácie a nevídaného luxusu, pre ktorý hotel navštívite znova a znova. Chcete aj vy byť rozmaznávaní damaškom, kúpte si obliečky na Jitule ložní povlečení od 37 €.

Damaskové obliečky zo 100% bavlny Mako, autor:AmbienceslinenDamaskové obliečky zo 100% bavlny Mako, autor:AmbienceslinenDamaskové obliečky s vtkanými vzormi, autor:AmbienceslinenDamaskové obliečky s vtkanými vzormi, autor:Ambienceslinen

Článok Luxusné obliečky - doprajte si prepych aj vo vašej spálni! bol publikovaný 7. září 2013 v 06.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...