Pravá chuť domácej zmrzliny od Zoku

Tagy:  zmrzlina, nanuk, zmrzlinovač, nanukovač, Zoku, výroba zmrzliny, nanuky

Sponzorované odkazy:

Pravá chuť domácej zmrzliny od Zoku

Leto je neodmysliteľne spojené so zmrzlinou, ktorú si dnes môžeme vyrobiť podľa svojich chuťových pohárikov, v zázemí nášho domova.

Vďaka modernému nanukovaču od spoločnosti Zoku bude výroba zmrzliny doslova hračkou a aj zábavou. Vyrobiť si môžeme nanuky z vlastných zdrojov, bez konzervantov, umelých farbív alebo podobných škodlivín.

Nanukovač umožňuje výrobu zmrzliny podľa svojich predstáv, môžeme si urobiť nanuky ovocné, čokoládové, smotanové alebo napríklad zeleninové. Pre osvieženie v letných mesiacoch môžeme vyrobiť nanuky z džúsu, ovocnej šťavy alebo ovocného jogurtu.

Postup výroby je veľmi jednoduchý: suroviny zmiešame v miske a potom nalejeme do zmrzlinovača. Potom nasadíme úchytky – „drievka“, ktoré slúžia ako držiačik nanuku. Celý výrobný proces zmrzliny trvá púhých desať minút, za tak krátku dobu máme k dispozícii veľmi chutné nanuky.

Nanukovač je k dostaniu zhruba za päťdesiat amerických dolárov, čo je cena vcelku prijateľná. Ak si spočítame náklady za zmrzlinu z obchodov, je jasné, že sa nám vynaložené investície spojené s kúpou zmrzlinovača, vrátia čo nevidieť.

So zmrzlinovačom Zoku je manipulácia veľmi jednoduchá, výrobu zmrzliny hravo zvládnu aj deti a navyše to pre nich bude veľmi príjemná zábava.

malý pomocník do kuchynemalý pomocník do kuchyne
jednoduchá príprava zmrzliny – to je zmrzlinovač Zokujednoduchá príprava zmrzliny – to je zmrzlinovač Zoku
farebné, ovocné i smotanovéfarebné, ovocné i smotanové

zdroj: http://www.zokuhome.com

Článok Pravá chuť domácej zmrzliny od Zoku bol publikovaný 9. září 2013 v 15.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...