Chytré formičky na ľad, zmrzlinu či bábovku

Tagy:  formičky, ľad, zmrzlina, nanuky, bábovka, dezerty, pečenie, silikónová forma

Sponzorované odkazy:

Chytré formičky na ľad, zmrzlinu či bábovku

Nie nadarmo sa hovorí, že jeme aj očami, preto chceme, aby stolovanie malo určitú kultúru a jedlo vyzeralo na prvý pohľad pekne a lákavo. Preto by ľad v limonáde alebo alkoholickom drinku mal mať tvar, bábovka v podobe kvetiny vyzerá vždy lepšie ako klasický ovál a zmrzlina z originálneho pohára hneď každému lepšie chutí. Pozrite sa na novinky zo sveta varenia a pečenia a inšpirujte sa pre prípravu vašich obľúbených pochutín, ktoré môžu vyzerať ešte lepšie, než doteraz.

Formičky na tvorbu ľadu má doma vo svojej mrazničke asi každý, avšak väčšina nepoužíva vlastné obyčajné oválne alebo hranaté nádoby, ktoré ľad síce vytvarujú, ale o dizajne nemôže byť reč. Kúpte si preto originálne kúsky, ktoré potešia vaše deti alebo napríklad partiu priateľov. Páčili by sa vám veveričky, medvede alebo vtipné prasiatka? Potom sa pozrite na širokú ponuku Modcloth alebo Selfridges a nakupujte čo hrdlo ráči.

Autor: modclothAutor: modclothAutor: selfridgesAutor: selfridges

Ohromným hitom sú v posledných rokoch takzvané mini bábovky, ktoré sú chytrým variantom klasickej bábovky. Tá po rozkrojení stratí svoj ​​pôvabný vzhľad, avšak tieto drobné dezerty zostanú vcelku, kým si na nich nepochutíte vy alebo vaši drahí príbuzní. Obstarajte si praktické silikónové formičky, ktoré nemusíte vymazávať tukom, ani vysypávať múkou a cesto sa napriek tomu nepripečie. Jedna silikónová forma so šiestimi kusmi vás v Bloomingdales vyjde na 32 €.

Autor: bloomingdalesAutor: bloomingdales

Síce je ešte len september, ale než sa nazdáte, bude tu zase svätý Valentín, čiže sviatok všetkých zamilovaných. Ak chcete byť originálna, zaobstarajte si formu so srdiečkami a upečte svojej polovičke sladký dezert v tvare srdca. Či sa bude jednať o čokoládové suflé alebo čučoriedkové muffiny, je už úplne na vás. Formu taktiež zakúpite v Bloomingdales, a to za super cenu 24 €.

Autor: bloomingdalesAutor: bloomingdales

Chceli by ste svojmu partnerovi, mamičke alebo najlepšie kamarátke pripraviť prekvapenie v podobe domácej torty, ale vaša kreatívna zdatnosť nie je príliš reprezentatívna? Potom si zaobstarajte túto rafinovanú formu na prípravu tort a koláčov, ktorá sladký nápis Happy Birthday upečie za vás. Zaobstarať ju môžete v predajniach Bloomingdales za 18 €.

Autor: bloomingdalesAutor: bloomingdales

Domáce pečenie sa opäť dostáva do módy a ženy ďaleko radšej pripravujú chutné dezerty vo vlastnej kuchyni, než by sa vypravili pre hotový variant do obchodu. Avšak aj zdanlivo obyčajný koláč môže začínajúcu kuchárku pekne potrápiť. Nechcete sa zdĺhavo zaoberať tvarovaním korpusu na koláč? Potom si zaobstarajte túto chytrú nádobu s tvarovateľným dnom, vďaka ktorej spodnú časť dezertu pripravíte počas niekoľkých sekúnd. Zakúpiť ju môžete na Cooking už od senzačných 8 €.

Autor: cookingAutor: cooking

Nie je nad to, vyrobiť si vlastné domáce nanuky, ktoré majú originálny tvar a chute presne také, aké si budete priať. Kúpte si štýlové formičky na nanuky od spoločnosti Target, ktoré budú chutiť nielen vám, ale predovšetkým vašim deťom.

Autor: targetAutor: target

Článok Chytré formičky na ľad, zmrzlinu či bábovku bol publikovaný 23. září 2014 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...