Nástenné hodiny v štýle Domina

Tagy:  hodiny, nástenné hodiny, interiérové ​​hodiny, digitálne, digitálne hodiny, domino, hra domino, dominové kocky, kocky, hracie kocky, moderné hodiny, interiérové ​​doplnky

Sponzorované odkazy:

Nástenné hodiny v štýle Domina

Hodiny si do bytu či domu kupujeme predovšetkým z účelu praktického, teda za účelom merania času. Podľa druhu, máme podmienky výberu dosť sťažené, pretože sa musíme rozhodnúť iba medzi hodinami digitálnymi alebo analógovými.

Digitálne nástenné hodiny sú však viac menej bez nápadu a v interiéri nepôsobia príliš vrodene. Dávame prednosť teda hodinám ručičkovým, ktoré ponúkajú ďaleko zaujímavejší dizajn aj tvarové či materiálové stvárnenie.

Spoločnosť Carbo Design Group predstavila veľmi unikátne digitálne hodiny v tvare dominových kociek. Hodiny sú nielen veľmi extravagantné na dizajn, ale aj na netradičnosť čitateľnosti času.

Sada dominových hodín zahŕňa tri hracie kocky, ktoré sa musia umiestniť zvisle vedľa seba. Presný čas nám udávajú bodky, ktoré sú na každej kocke domina. Prvá kocka nám oznamuje čas v hodinách, je vybavená jednou až dvanástimi bodkami. Druhá kocka pojednáva o čase vyjadrenom v minútach, tretia kocka udáva sekundy.

Náročnosť zistenia času je spočiatku natoľko zložitá, že jeho zistenie môže trvať aj niekoľko minút. Najnáročnejším prvkom je správne zistenie minút, ktorých grafické vyjadrenie môže byť hocikedy zavádzajúce. Na druhej strane je však nutné podotknúť, že dominové hodiny sú skutočným unikátom vyznačujúcim sa úplnou štýlovosťou.

Dominové kocky disponujú štandardným farebným spracovaním, podklad je čierny a bodky biele.

hracie kocky vo funkcii časového oznámeniahracie kocky vo funkcii časového oznámenia
koľko je vlastne hodín?koľko je vlastne hodín?

zdroj: http//www.new­s.carbondesig­n.com

Článok Nástenné hodiny v štýle Domina bol publikovaný 18. září 2013 v 15.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...