Hodiny s motýlími krídlami

Tagy:  flight clock, clock, hodiny, nástenné hodiny, moderné hodiny, kreatívne hodiny, motýľ, motýle

Sponzorované odkazy:

Hodiny s motýlími krídlami

Hovorí sa, že čas je náš nepriateľ. Nedá sa zastaviť, nemožno ho dobehnúť. Neúprosnými krokmi za sebou zanecháva sekundy, minúty, hodiny, dni, mesiace, roky, desaťročia, stáročia a tisícročia. Prístroj času sa nachádza vo všetkých domácnostiach, podnikoch, verejných budovách a inštitúciách. Prístroj času v podobe hodín sa nachádza všade.

Hodiny, či už ručičkové alebo digitálne máme dennodenne na očiach, sledujeme, ako nám uteká čas, ale už nevnímame obal času, teda schránku, v ktorej sa čas ukrýva.

Dnes si predstavíme hodiny s motýlími krídlami, dizajnový prvok, ktorý bude okrasou každého interiéru. Elegantná, harmonická kombinácia dvoch farieb, umožní hodinám začlenenie do všetkých štýlov izieb.

Kreatívnosť motýlích hodín spočíva predovšetkým v tom, že nejde o klasické, celistvé hodiny. Motýlie hodiny sú ponúkané ako súprava dvanástich čiernobielych motýlikov rôznych veľkostí. Súprava obsahuje aj špeciálne lepidlo, ktoré slúži pre jednoduchú aplikáciu na akomkoľvek povrchu. Hodiny si tak môžeme zostaviť podľa svojho uváženia, fantázie alebo štýlu.

Motýlie hodiny sú ideálne nielen do interiéru, ale aj do exteriéru, jednoducho všade tam, kde je montáž klasických hodín náročná.

kreatívnosť a úžasný dizajn v podobe motýlikovkreatívnosť a úžasný dizajn v podobe motýlikov

Zdroj: http://design-milk.com/flight-clock

Článok Hodiny s motýlími krídlami bol publikovaný 7. února 2014 v 07.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...