Vertikálne nástenné hodiny

Tagy:  hodiny, nástenné hodiny, vertikálne hodiny, wallclock, čas

Sponzorované odkazy:

Vertikálne nástenné hodiny

Hodiny – potrebný interiérový doplnok, ktorý nám zabezpečuje nielen stránku praktickú, ale aj dizajnovú. Nástenné hodiny môžu mať rôzne podoby, môžu byť okrúhle, hranaté, štvorcové či inak atypicky tvarované. Môžu byť z rôznych materiálov, v rôznych farebných prevedeniach.

Vertikálne nástenné hodiny „Wallclock“ dávajú vášmu domovu nový rozmer a mladistvý aj čistý vzhľad. Hodiny Wallclock sú určené do súčasných priestorov, s ohľadom na štýl i ráz interiéru.

Nástenné hodiny Wallclock sú dielom brooklynského návrhára Klausa Rosburgera, ktorý horizontálu previedol do vertikály. Číselník laserovo vypálený do eloxovaného hliníkového rámčeka, ručičky akoby prechádzajú z vnútra hodín von. Vymaľovaný ciferník vytvára farebnú hĺbku a dodáva hodinám prémiový vzhľad. Hodiny sú na batériu typu AA, súčasťou balenia je jeden kus batérie.

Nástenné hodiny môžeme vyberať podľa štýlu a farebného ladenia interiéru, pretože sú dodávané vo farbe modrej, mentolovej, ružovej, červenej, zelenej, tyrkysovej, oranžovej, bielej a žltej. Vzhľadom k svojej jednoduchosti a minimalizácii sú ponúkané za pomerne vysokú čiastku vo výške 98 amerických dolárov.

originálny dizajnoriginálny dizajn
rôzne farebné poňatierôzne farebné poňatie

zdroj: http://www.thedesignblog.org/…r-home-decor

Článok Vertikálne nástenné hodiny bol publikovaný 24. října 2013 v 06.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...