Závesný sedací nábytok v modernom interiéri

Tagy:  hammocks, hojdacia sieť, nábytok, sedací nábytok, stoličky, kreslo, odpočinkové kreslo, relaxačné kreslo, interiér

Sponzorované odkazy:

Závesný sedací nábytok v modernom interiéri

Hojdacie siete patria k veľmi obľúbeným doplnkom, ktoré vypĺňajú záhrady domov alebo chalúp. Inovatívne riešenie a moderná alternatíva hojdacej siete, ktorá vypĺňa interiér domu sa volá závesná stolička Hammocks.

Ak by sme chceli nájsť výstižnejší názov, určite by sme slovo stolička zamenili za hojdacia sieť, ktorá však tak celkom hojdacia sieť nie je. Či už je názov akýkoľvek ide o novú generáciu sedacieho nábytku, ktorý sa bude veľmi dobre vynímať v moderných a priestranných domoch.

Hammocks kombinuje prvky relaxácie a odpočinku, svojim užívateľom ponúka komfort spolu s vytvorením moderného prvku v objekte. Na rozdiel od klasických hojdacích sietí nevyžaduje Hammocks dva protiľahlé stromy, stojany alebo tyče. Montáž spočíva v pripevnení na kovové tyče, ktoré sú umiestnené v strope domu alebo bytu.

Sedací nábytok Hammocks je vyrobený z bielych pružných, syntetických panelov, ktoré sú navlečené na kovové držiaky. Jadro oceľovej výstuže je ukryté do konštrukčného systému, ktorý je namontovaný na strope. V prípade, že nás po čase prítomnosť Hammocks omrzí, nie je nič jednoduchšie než odmontovať nosnú konštrukciu.

komfort v interiérikomfort v interiéri
vylepšená alternatíva hojdacej sietevylepšená alternatíva hojdacej siete
jednoduchá montáž aj demontážjednoduchá montáž aj demontáž

zdroj: http://dornob.com/…mmock-design

Článok Závesný sedací nábytok v modernom interiéri bol publikovaný 23. září 2013 v 08.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...