Dvojmiestny detský nábytkový set

Tagy:  nábytok, sedací nábytok, detský nábytok, nábytok pre deti, stoličky, stolička, jedálenská stolička, hranie, deti

Sponzorované odkazy:

Dvojmiestny detský nábytkový set

Detský nábytok v interiéri obvykle zaberie veľmi veľa miesta, čo sa samozrejme stupňuje s počtom detí. Stoličky, jedálenské sety, stolčeky, hracie stolíky alebo pracovné stolíky sú rozmiestnené po celom dome. Niektoré kusy sa nachádzajú v izbičke, iné v kuchyni a jedálni a ďalšie môžeme mať aj v obývačke.

Úsporu miesta a zároveň dizajnovú stránku ponúka detský nábytkový set pochádzajúci zo spoločnosti Child Child Chair.

Tento nábytkový set je určený predovšetkým pre rodiny s dvoma deťmi a to rôzneho veku. S vekom a samozrejme aj s veľkosťou (vzrastom) dieťaťa rastú nároky na rôzne odlišný nábytok, čo v tomto prípade nábytok zo spoločnosti CH.CH.CH. hravo zvláda.

Nábytkový set ponúka priestor pre rôzne staré deti, v ktorom sa môžu podieľať na rôznych činnostiach a vzájomne tu tráviť čas. Nábytok je vhodný nielen na hranie či pracovnú činnosť, ale tiež ako jedálenský set, kde deti môžu raňajkovať, desiatovať, obedovať aj večerať.

Nábytok je k dispozícii v rôznych farbách, je rozkladací, čo uľahčuje transport a skladovanie v čase prepravy, premiestnenia alebo v čase, keď deti vyrastú a nábytok už nepotrebujú. Rozmery nábytku sú 63 × 78 × 53 cm.

ideálne riešenie pre rôzne staré detiideálne riešenie pre rôzne staré deti
dizajn a komfort na prvom miestedizajn a komfort na prvom mieste

zdroj: http://www.childchildchair.com

Článok Dvojmiestny detský nábytkový set bol publikovaný 25. září 2013 v 15.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...