Šikovný pomocník do kuchyne

Tagy:  doska, krájanie, doska na krájanie, doštička, one hand, pomocník do kuchyne, praktický riad, praktický pomocník

Sponzorované odkazy:

Šikovný pomocník do kuchyne

Kuchyňa je miestom, v ktorej je nielen nutné šetriť časom, ale aj silami a vynaloženou námahou. K tomu nám majú slúžiť najrôznejší kuchynskí pomocníci, ktorí prácu z časti urobia za nás.

Dnes vám predstavíme kuchynského multifunkčného pomocníka, ktorého môžete obsluhovať iba jednou rukou. To ocenia najmä ženy, ktoré sa v čase varenia či príprav jedla, dokážu venovať niekoľkým činnostiam naraz. Vďaka dômyselnému vypracovaniu je možné sekať, rezať, strúhať alebo krájať iba jednou rukou.

Tento inovačný kuchynský pomocník je tiež veľmi vhodný pre ľudí, ktorí disponujú zlomenou rukou alebo sú čiastočne ochrnutí či majú iné postihnutie, ktoré im nedovoľuje zapojiť obidve ruky naraz.

Multifunkčný kuchynský pomocník nám umožní strúhať, krájať, lúpať, natierať chlieb alebo otvárať jogurty za pomoci iba jednej ruky. Sada sa skladá z niekoľkých doštičiek, praktických priehradok a úchytiek, ktoré sa dajú ľubovoľne nastaviť podľa potreby.

Design bieleho plastu v kombinácii s drevenými doplnkami pôsobí veľmi esteticky a vhodne do každého typu kuchyne. Po zložení disponuje minimalistickými rozmermi, teda nezaberá miesto a nikde neprekáža.

ľahká manipuláciaľahká manipulácia
praktické baleniepraktické balenie
ku všetkému stačí len jedna rukaku všetkému stačí len jedna ruka

zdroj: http://dornob.com/…hware-design

Článok Šikovný pomocník do kuchyne bol publikovaný 26. září 2013 v 15.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...