Palandy v exkluzívnom vyhotovení

Tagy:  posteľ, postele, válenda, poschodové postele, poschodová, poschodie, poschodová posteľ, poschodové postele, nábytok, interiérový nábytok, detské postele, detská posteľ, posteľ pre deti, detská izba, nábytok pre deti, detský nábytok, mimondo

Sponzorované odkazy:

Palandy v exkluzívnom vyhotovení

Poschodové postele sú obyčajne jediným riešením do detských izbičiek, ktoré disponujú minimálnymi rozmermi a s každým centimetrom je potrebné šetriť. Poschodové postele dokonale bojujú s nedostatkom miesta a mnohokrát ponúkajú dostatočne veľký úložný priestor.

Našťastie sú dávno preč doby, kedy palandy predstavovali nevzhľadný kus nábytku, ktorý bol doslova tŕňom v oku pre všetkých vyznávačov estetiky. S pribúdajúcim časom sa však palandy premenili v dizajnový skvost, na trhu s ponukou môžeme vyberať z radu umeleckých diel.

Dobrým príkladom, ako snúbiť praktickosť s dizajnom sú poschodové postele od spoločnosti Mimondo. Ak sa vám vybaví klasická konštrukcia dreveného obdĺžnika ostrých hrán, tak sa veľmi mýlite. Konštrukcia dizajnovej poschodovej postele od tejto spoločnosti disponuje oblúkovitými tvarmi, ktoré spájajú štýlové schodíky.

Dômyselne vypracovaný tvar postele ponúka maximálnu vzdušnosť, v interiéri je viac svetla a užívatelia vnímajú priestor viac otvorenejšie. Kvalita postele taktiež nezaostáva, palanda je veľmi pevná, stabilná a tiež variabilná. Ak nepotrebujeme posteľ poschodovú, je možné objednať posteľ vyvýšenú a spodnú časť využiť ako úložisko.

konečne je palanda vnímaná ako dizajnový nábytokkonečne je palanda vnímaná ako dizajnový nábytok
pre deti aj dospelých…pre deti aj dospelých…

zdroj: http://www.mimondo.dk

Článok Palandy v exkluzívnom vyhotovení bol publikovaný 10. října 2013 v 15.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...