Quby: policový systém od B Line

Tagy:  nábytok, interiér, interiérový nábytok, modulárny, modul, modulárny nábytok, modulárny systém, nábytkový systém, quby, nábytková stavebnica, knižnica, polička, stojan

Sponzorované odkazy:

Quby: policový systém od B Line

Minimalisticky riešený nábytok je vítaný takmer v každom interiéri a ak sa dizajn spojí s funkčnosťou, je jeho umiestnenie o to väčšie. Minimalizmus v podobe nábytku v kombinácii s dizajnom je obvykle riešený formou nábytku modulárneho.

Modulárny nábytok je taký, ktorý možno voľne a ľubovoľne zostaviť, môžeme s ním manipulovať podobne ako so stavebnicou. Jednotlivé kúsky modulárneho nábytku môžeme zostavovať podľa ľubovôle alebo podľa potreby či priestorovej kapacity.

Jedným z veľmi vydarených kúskov modulárneho nábytku je aj kolekcia Quby, ktorá sa vyznačuje štvorcovým tvarom. Farebne riešené kocky prinášajú dokonalý dizajnový a zároveň dekoratívny pohľad na nábytok.

Modulárny systém Quby je ideálnym riešením pre ukladanie kníh, CD alebo DVD nosičov, zároveň môže slúžiť ako priestor pre dekorácie a bytové doplnky. Quby je ponúkaný v rôznych farebných prevedeniach, ktoré možno navzájom kombinovať a vytvoriť si tak zaujímavý prvok v našom interiéri.

Jednotlivé kusy nábytku Quby je možné stavať na podlahu alebo podľa ľubovôle zavesiť na stenu, nábytok bude skvele vyzerať nielen v obývačke, ale aj v detskej izbe. Ak hľadáte ideálny dekoratívny policový systém, Quby je tým pravým.

modulárny nábytok je hravý, kreatívny a trendymodulárny nábytok je hravý, kreatívny a trendy
Quby alebo stavebnica pre dospelýchQuby alebo stavebnica pre dospelých

zdroj: http://www.b-line.it

Článok Quby: policový systém od B Line bol publikovaný 22. října 2013 v 15.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...