Lithocast Kohler: voľne stojaca vaňa

Tagy:  kúpeľ, kúpeľňa, vaňa, voľne stojaca vaňa, nábytok, kúpeľňový nábytok, sanitárna keramika, keramika, kúpeľňové vybavenie, vybavenie kúpeľní, kúpeľňová keramika

Sponzorované odkazy:

Lithocast Kohler: voľne stojaca vaňa

Komfort a maximálne užívateľské pohodlie je najtypickejšie predovšetkým pre spálne a kúpeľne. A práve kúpeľne, predovšetkým kúpeľňové zariadenia zaznamenávajú v poslednej dobe maximálny trendový boom.

Väčšina z nás rieši dilemu: vaňu alebo sprchovací kút? Ak nám to priestor dovolí je ideálnym riešením začleniť do priestoru obe možnosti. V opačnom prípade môžeme kombinovať sprchovací kút s väčšou a hlbokou vaničkou alebo si vybrať.

Pri pohľade na voľne stojacu, elegantnú a vkusne riešenú vaňu od spoločnosti Kohler by pre hocikoho mohla byť voľba jednoduchšia. Najnovší dizajn kúpeľňového vybavenia s kombináciou nových materiálov prináša dielo, ktoré berie dych.

Kolekcia voľne stojacich vaní zahŕňa produktové rady kúpacích nádob Abrazo, Aliento a Askew. Všetky modely sú vyrobené z exkluzívneho materiálu KOHLER Lithocast, veľmi kvalitného materiálu, s matným povrchom, ktorý sa podobá skutočnému kameňu. Avšak na rozdiel od kameňa ponúka Lithocast príjemný a teplý dotyk, pohodlnosť a veľmi jednoduchú údržbu.

Abrazo je jedinečná voľne stojaca vaňa, ktorá ponúka organické tvary s jemnými, zaoblenými krivkami. Aliento je stojaca vaňa súčasnosti, ktorá disponuje pravými uhlami a priamkami s jemným zaoblením. Kým vaňa Askew disponuje funkciami ostrými v kombinácii s čistými líniami, ktoré vytvárajú dramatické kontaktné miesta v každej modernej kúpeľni.

dokonalá priestorová súhradokonalá priestorová súhra
elegancia, štýl a tvárelegancia, štýl a tvár

zdroj: http://www.us.kohler.com/index.jsp

Článok Lithocast Kohler: voľne stojaca vaňa bol publikovaný 13. listopadu 2013 v 16.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...