Krása drevených umývadiel

Tagy:  umývadlo, umývadlá, drevo, drevené umývadlá, kúpeľňa, kúpeľne, vybavenie do kúpeľní, Unique Wood Designs

Sponzorované odkazy:

Krása drevených umývadiel

O tom, že kúpeľňové umývadlá nemusia byť vyrobené iba z keramiky alebo skla, svedčia nové modely pochádzajúce zo spoločnosti Unique Wood Designs. Séria drevených umývadiel, sa nesie v duchu harmonickej kombinácie prírody s najmodernejšou technológiou.

Rokmi preverený materiál, drevo, si našlo cestu aj do kúpeľní, kde vďaka svojej prírodnej forme pôsobí veľmi prirodzene. Umývadlá sú vyrobené z najtvrdších druhov celosvetových drevín. Na ich výrobu sa používajú najrôznejšie druhy drevín pochádzajúce nielen z Európy, ale aj z afrických a ázijských kontrolovateľných lesov a stromových plantáží.

Dizajnovú štruktúru dodáva dreveným umývadlám dyha, vďaka ktorej môžeme vyberať umývadlá najrôznejších farebných odtieňov a štruktúr.

Vysoká kvalita drevín a starostlivé spracovanie materiálu, dodávajú umývadlám mimoriadne vysokú odolnosť proti opotrebovaniu. Špeciálna technológia výroby zaisťuje maximálnu mieru vodotesnosti, ktorá si je rovná s umývadlami keramickými. Proti opotrebeniu alebo poškriabaniu sú umývadlá chránené viacvrstvovou povrchovou úpravou.

O tom, že drevené umývadlá môžu vniesť do kúpeľne kúsok prírody a zároveň vysokej exkluzivity, sa môžete presvedčiť z obrázkovej galérie.

atypické spracovanie drevaatypické spracovanie dreva
rozmanitosť štruktúry a farebného spracovaniarozmanitosť štruktúry a farebného spracovania

zdroj: http://freshome.com/…sinks-by-uwd

Článok Krása drevených umývadiel bol publikovaný 26. října 2013 v 07.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...