Luxusný záhradný nábytok menom Lagoon

Tagy:  nábytok, záhradný nábytok, leňoška, luxusný nábytok, nábytok do záhrady, terasa, nábytok na terasu, kreslo, odpočinkové kreslo

Sponzorované odkazy:

Luxusný záhradný nábytok menom Lagoon

Záhradný nábytok patrí k nevyhnutným súčastiam exteriéru nášho domu, ktorý využívame predovšetkým v letných mesiacoch.

Požiadavky na záhradný nábytok dnes už nie sú len kritériá funkčné, stále viac zákazníkov uprednostňuje funkciu spojenú s veľkolepým dizajnom. Požiadavky na výber záhradného nábytku sú: komfortnosť, maximálna funkčnosť, flexibilita, stabilita, kvalita a štýlové prevedenie.

Takými charakteristikami disponuje záhradný nábytok pochádzajúci z dielne nemeckej nábytkárskej spoločnosti Solpuri. Komfortná leňoška, označovaná ako Lagoon (outdoor daybed), v preklade vonkajšia denná posteľ, ponúka maximálne pohodlie.

Leňoška je určená pre odpočinok v ľahu aj v sede, kedy podporu chrbta zaručuje opierka, ktorá sa v druhej časti pohovky ľahko zlomí. Vďaka priestrannosti môžu leňošku Lagoon používať aj dvaja ľudia naraz.

Konštrukcia pohovky je vyrobená z polyetylénu, veľmi kvalitného materiálu, ktorý zaručuje pevnosť, stabilitu a hlavne dlhú životnosť. Matrac je vybavený snímateľným poťahom, ktorý je vyrobený z jemného poťahu disponujúceho vyšším chlpom, tak trošku pripomínajúci plyš (mikroplyš).

Podstavec pohovky je vyrobený z kovu, ktorý slúži zároveň ako držiak slnečnej clony, ktorá chráni užívateľa pred nežiaducimi slnečnými lúčmi. Vďaka inštalovanému LED osvetleniu možno pohovku veľmi vkusne používať aj po zotmení, kedy ponúkne príjemnú, romantickú atmosféru.

luxusný odpočinokluxusný odpočinok
dizajnové prevedeniedizajnové prevedenie
maximálny užívateľský komfortmaximálny užívateľský komfort

zdroj: http://www.solpuri.de

Článok Luxusný záhradný nábytok menom Lagoon bol publikovaný 28. října 2013 v 15.15 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...