Oslňujúci design farebného skla v 3D podobe

Tagy:  sklo, farebné sklo, 3D sklo, sklenené obklady, sklenené výplne, sklo v interiéri, exkluzívne sklo

Sponzorované odkazy:

Oslňujúci design farebného skla v 3D podobe

Sklo pôsobí v interiéri ľahkým a sviežim dojmom, opticky dokáže priestor nielen presvetliť, ale aj zosvetliť. Sklo vynikne obzvlášť v moderných a veľkopriestorových interiéroch, v ktorých zohrá dominantnú úlohu. Výber sklenených prvkov je však na našom trhu obmedzený, a to spravidla vo farebnom prevedení.

Veľkú zmenu v interiéri môžeme dosiahnuť prostredníctvom farebných 3D skiel, ktoré disponujú exkluzívnou štruktúrou. Sklenené dosky je možné použiť do všetkých miestností, k vyplneniu takmer akéhokoľvek priestoru.

Ponuka sklenených dosiek je rozmanitá, vyberať môžeme sklá s hladkým alebo štrukturovaným povrchom. Tiež farebné prevedenie je rôzne, niektoré typy skiel disponujú teplými, iné naopak studenými farbami. Tiež vzhľad povrchu je možný v matnom alebo lesklom prevedení.

Čo sa veľkosti týka, tie sú rôzne, prispôsobivé podľa priania a požiadavky klienta. Sklá s hladkým povrchom je možné vyberať rozmerovo od veľkosti 12 × 12 cm až do veľkosti 60 × 100 cm. Štrukturované sklá sa vyrábajú v rozmeroch 2,5 × 2,5 cm až do veľkosti 60 × 60 cm.

Dekoratívne sklenené tabuľky odrážajú svetlo a tým dokážu rozjasniť malé priestory kúpeľne, kuchyne alebo obývacej izby. Miestnosť sa razom opticky premení vo väčší priestor a pôsobí exkluzívnejším dojmom. Jasné farby zvyšujúce krásu čistého materiálu majú schopnosť vytvárať nové a nové riešenia pre interiérový dizajn.

exkluzívna štruktúra a dizajn digitálneho prenosuexkluzívna štruktúra a dizajn digitálneho prenosu
všestranné použitievšestranné použitie

Zdroj: http://dornob.com/…r-glass-tile

Článok Oslňujúci design farebného skla v 3D podobe bol publikovaný 29. října 2013 v 15.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...