Sklo vkusne oživí interiér

Tagy:  sklo, sklenený nábytok, stôl, jedálenský stôl, sklenený stôl, zrkadlo, sklenená dlažba, dlaždica, kúpeľňa, okno, sklenené okná, sklenená, sklenený

Sponzorované odkazy:

Sklo vkusne oživí interiér

Sklo je materiálom, ktorý sa bežne používa v našich domovoch, a to v rôznych prevedeniach.

Skôr ako dekoratívny prvok sa sklo používa ako prvok praktický čiže úžitkový. Sklo do našich domovov vstupuje v niekoľkých rôznych formách: v podobe okien, zrkadiel, konferenčných či jedálenských stolíkov, interiérových dekorácií či výplní dverí.

Sklo prináša do našich domovov svetlo, rozjasnenie, optickú priestorovosť, ľahkosť a decentnosť. Z toho dôvodu by sklo malo byť v našich domovoch zastúpené vo veľkej miere.

Sklenený nábytok už nie je tabu, zo skla sú stoly jedálenské, stolíky konferenčné, pracovné alebo odkladacie, zrkadlá aj stoličky. Sklenený nábytok poskytuje interiéru sofistikovaný a výkonný štýl.

Sklo nachádzame aj ako súčasť kuchynských liniek, zo skla môžeme mať nielen pracovnú dosku, ale aj nástennú dosku, ktorou nahradíme štandardné dlaždice.

V kúpeľniach môžeme použiť sklenené dlaždice, ktoré sú aktuálne v trende, ponuka je bohatá a možností nekonečno.

K obľúbeným skleneným prvkom tiež patria deliace tabule, prehradzujúce jednu veľkú miestnosť. Tento štýl prináša do priestoru dokonalú optickú vyrovnanosť a svetelnú hru denných odleskov slnka.

sklo miestnosť rozjasní a opticky zväčšísklo miestnosť rozjasní a opticky zväčší
exkluzívne sklenené prevedenie kuchyneexkluzívne sklenené prevedenie kuchyne
celosklenená stenacelosklenená stena
sklo ako deliaca plochasklo ako deliaca plocha

zdroj: http://freshome.com/…en-your-home

Článok Sklo vkusne oživí interiér bol publikovaný 31. října 2013 v 06.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...