Ergonomické sedenie v dizajnovom prevedení

Tagy:  stolička, stoličky, nábytok, sedací nábytok, sedátko, designK, púpava, dandelion stool

Sponzorované odkazy:

Ergonomické sedenie v dizajnovom prevedení

K veľmi potrebnému a často nedostupnému interiérovému nábytku patria stoličky rôznych veľkostí a tvarov. Ich využívanie má viac funkcií, teda sa uplatnia v nejednej domácnosti.

Dizajnová a zároveň užívateľsky komfortná, ergonomicky tvarovaná a praktická stolička pochádza z dielne DesignK. Názov stoličky v slovenskom preklade znamená púpava a svojim tvarom sa jej aj skutočne podobá. Týmto trávnym kvetom bola stolička tiež inšpirovaná, teda sa v nej odráža jednoduchosť a povaha unikátnej formy a krásy.

Inovatívny dizajn obsahuje pohodlný kvet v podobe sedadla, ktorý vyrastá z tvarovanej preglejkovej stonky. Elegantne a krásne vytvorený model stoličky slúži pre praktické účely, originalita a funkčnosť tkvie predovšetkým v netypickom konštrukčnom riešení.

Čalúnené, odnímateľné sedadlo je vyrobené z príjemného úpletu, ktorý sa veľmi dobre snúbi s pokožkou tela. Ponuka zahŕňa tri druhy farieb, vyberať môžeme z ružového, modrého a žltého prevedenia.

Stolička „Púpava“ prináša veselé, hravé, zábavné a hlavne účelné riešenie do každej domácnosti. Okrem dokonalého dizajnu prináša aj maximálne komfortné sedenie, ktoré ocenia všetci užívatelia.

púpava alebo rozkvitnutá lúkapúpava alebo rozkvitnutá lúka
praktická aj dizajnovápraktická aj dizajnová
ergonomické tvarovanie, pohodlné sedenieergonomické tvarovanie, pohodlné sedenie

Zdroj: http://design-milk.com/…l-by-designk

Článok Ergonomické sedenie v dizajnovom prevedení bol publikovaný 7. listopadu 2013 v 06.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...