Kúpeľňa plná kryštálov

Tagy:  vaňa, kúpeľňová vaňa, kúpacia nádoba, kúpeľová vaňa, vírivá vaňa, luxusná vaňa, kryštál, vaňa z kryštálu, exkluzívna vaňa, vane, Baldi Harrods, umývadlo, umývadlá

Sponzorované odkazy:

Kúpeľňa plná kryštálov

Kúpeľňové vybavenie disponuje v dnešnej dobe rôznymi tvarmi, rozmanitým materiálovým spracovaním, odlišnými farbami aj štýlmi. Unikátnosť do moderných a luxusných kúpeľní však prichádza s exkluzívnou radou, ktorá je vyrobená z krištáľu.

Talianska spoločnosť, Baldi-Harrods, je preslávená predovšetkým vďaka tomu, že na výrobu svojich nábytkov používa unikátne, odlišné a drahé materiály. Posledná kolekcia zahŕňa kúpeľňové vybavenie, ktoré je vyrobené z čistého krištáľu.

Všetky ponúkané kúpeľňové prvky sú vytesané z jedného kusa krištáľu, ktorý sa nachádza v amazonských dažďových pralesoch. Výroba jedného kusu vane trvala šesť mesiacov, počas ktorých umelci vytesávali vaňu z obrej krištáľovej skaly. Vaňa disponuje dĺžkou dvoch metrov, výškou 55 cm a je už druhou v poradí, ktorá sa z desaťtonového najčistejšieho krištáľového bloku vytesala.

Kolekcia zahŕňa aj umývadlá, samozrejme každý kus je absolútny originál a vyrobiť dva identické kusy nie je v ľudských silách. Ak by sa aj podarilo vytesať približne rovnaký tvar, bude sa líšiť prekreslením štruktúry.

Jedinečný originál, ktorý je však určený len pre jedného vyvoleného, tým sa stal ruský magnát, ktorý ju zakúpil za 700 000 euro.

najčistejší kryštál v podobe luxusnej vanenajčistejší kryštál v podobe luxusnej vane
exkluzívny dizajn pre vyvolenú kúpeľňuexkluzívny dizajn pre vyvolenú kúpeľňu

Zdroj: http://www.bornrich.org/…stal-bathtub

Článok Kúpeľňa plná kryštálov bol publikovaný 11. listopadu 2013 v 06.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...