Korková tácka alebo toastový chlieb ?

Tagy:  korkové tácky, podšálka, podšálky, tácka, prestieranie, stolovanie, toast, toastový chlieb, doplnky, dekorácie, kuchynské doplnky

Sponzorované odkazy:

Korková tácka alebo toastový chlieb ?

Kuchynské doplnky sú dôležitým pomocníkom každej domácnosti, obzvlášť potom tie, ktoré hrajú niekoľko hlavných úloh. K veľmi praktickým doplnkom patrí prestieranie a podložky pod tanier, pohár alebo hrnček. Vďaka dnešnému dizajnu predstavuje prestieranie a podložky nielen praktickú stránku, ale tiež stránku dekoratívnu, pretože dokáže oživiť stolovanie.

Korkové podložky, lepšie povedané korkové tácky pod pohárik či hrnček, v tvare sendvičového chleba sú takmer od potraviny na nerozoznanie a ľahko zameniteľné. Tiež ich balenie, ktoré je v rade, vypovedá a dokonalom a dôkladne premyslenom nápade.

Pestrá štruktúra materiálu dokonale napodobňuje štruktúru opečeného sendvičového chleba, čo prispieva k zábave pri raňajkách. Podľa návrhárov dokážu tieto korkové tácky povzbudiť k jedlu deti, pretože sa budú doslova predháňať v súťaži o to, kto prvý si uhryzne do pravého pečiva. A verte, že na prvý pohľad bude doslova veľmi ťažké rozoznať to, ktorý z chlebov je pečivo a ktorý tácka.

Špeciálny korok pôsobí nielen ako tepelne izolačný materiál, ale aj ako dokonalý pohlcovač tekutých škvŕn. Štýlový pomocník pre každé stolovanie, prináša dômyselnú zábavu i dizajn.

ktorý je ten pravý?ktorý je ten pravý?
zábavné, štýlové a vkusnézábavné, štýlové a vkusné

Zdroj: http://dornob.com/…ast-coasters

Článok Korková tácka alebo toastový chlieb ? bol publikovaný 19. listopadu 2013 v 16.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...