Praktický pomocník do kuchyne

Tagy:  ľad, forma na ľad, zásobník na ľad, výrobník ľadu, ľadové kocky, kocky z ľadu, príprava ľadu, doplnky do kuchyne, kuchynské doplnky

Sponzorované odkazy:

Praktický pomocník do kuchyne

Kuchyňa je miestom, kde by mali byť sústredené predovšetkým praktické doplnky, ktoré nám ušetria nielen prácu, ale aj čas. Nie vždy to tak býva a tak nie je divné, že sa väčšina žien pri práci nezriedka rozčuľuje. Dnes sa pozrieme na to, ako sa z klasického a mnohokrát preklínaného výrobníka ľadu, môže stať perfektný pomocník, s ktorým bude práca hračkou.

Transformácia klasického predmetu do inovatívnej podoby nemá vždy želaný výsledok, avšak v prípade nášho výrobníka ľadu je to práve naopak. Ten, kto nevlastní chladničku amerického typu, ktorá vyrába ľad sama, predovšetkým v horúcich letných mesiacoch zápasí s výberom ľadu z formy. Samozrejme existujú špeciálne vrecká na výrobu ľadu, ale v letných mesiacoch by sa nám ich spotreba mohla dosť predražiť.

Originálny výrobník ľadu ICE CUBE je vyrobený z hladkého silikónu, ktorý umožňuje veľmi hladké vybratie presne stanovených počtov kociek z formy. Vďaka tomuto výrobku nebudeme musieť zbierať ľad po zemi tak, ako tomu bolo doteraz, keď sme buchli výrobníkom o stôl a vysypalo sa niekoľko kociek.

Uvoľnenie kociek zo zásobníka funguje na princípe QuickSnap ™, prostredníctvom prepínacieho mechanizmu, ktorý zároveň kocky udržuje vo forme. Ak potrebujeme kocky zo zásobníka uvoľniť stačí v smere šípky stlačiť spínač a kocky ľahko vstupujú do pripravenej nádoby. Ostatné kocky zostanú tam, kde majú, teda v zásobníku a nie na podlahe alebo stole.

jednoduché riešenie pre získanie ľadujednoduché riešenie pre získanie ľadu
už nikdy nepríde žiadna kocka nazmaruž nikdy nepríde žiadna kocka nazmar

Zdroj: http://dornob.com/…ce-cube-tray

Článok Praktický pomocník do kuchyne bol publikovaný 21. listopadu 2013 v 15.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...