Kúpeľňa v duchu vianočnom

Tagy:  Vianoce, vianočné, sviatky, santa claus, snehuliak, zimné, zima, textílie, bytové textílie, interiér, interiérové​​, interiérové ​​textílie, kúpeľňa, kúpeľňové, kúpeľňové doplnky, doplnky do kúpeľne, kúpeľňové textílie, rohožka, podložka, predložka, kúpeľňové predložka, predložka pred vaňu, wc, wc predložka, záves, sprchový záves, uterák, osuška, kelímok, pohárik na zubnú kefku, zubná kefka

Sponzorované odkazy:

Kúpeľňa v duchu vianočnom

Vianoce začínajú pomaly ale isto klopať na dvere a tak mnohí z nás sa na tento príjemný čas začínajú pripravovať. Originálne dekorácie v štýle vianočnom môžu pre tento rok predstavovať napr. bytové textílie.

Netradične môžeme začať napr. kúpeľňovými textíliami, ktoré s vianočnými motívmi dokážu naladiť nezabudnuteľnú atmosféru prichádzajúcich sviatkov a ľadovej zimy. Kolekcia kúpeľňových textílií zahŕňa kompletné sady, od uterákov cez sprchové predložky až po poháre na zubné kefky.

Kúpeľňové dekorácie môžu hýriť rôznymi motívmi, klasikou je Santa Claus, avšak vkusnejším motívom sú roztomilí snehuliaci v rôznych farebných poňatiach. Originálnym riešením je aj sprchový záves v rovnakom štýle, ktorý dominuje celej kúpeľni.

Okrem kúpeľňových textílií (uterákov, osušiek, žiniek, predložiek, zácloniek, závesov, a pod.) môžeme kúpeľňu vyzdobiť rôznymi dekoráciami a doplnkami v rovnakom štýle. Keramické doplnky, mydlovničky, poháre na zubné kefky, držiak toaletného papiera alebo dávkovače mydla sú veľmi zaujímavou ozdobou v duchu vianočného obdobia.

Ak sa vám nápad páči, ale dávate prednosť väčšej decentnosti, môžete si zaobstarať napríklad len kúpeľňovú predložku s motívom snehuliaka, ktorý vám pri každom pohľade prinajmenšom pozdvihne náladu.

kúpeľňové textílie ladené v zimnom tónekúpeľňové textílie ladené v zimnom tóne
atmosféra vianočná presunutá do kúpeľneatmosféra vianočná presunutá do kúpeľne

zdroj: http://www.decoesfera.com/…a-la-navidad

Článok Kúpeľňa v duchu vianočnom bol publikovaný 28. listopadu 2013 v 15.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...