Originálne zrkadlá do každej miestnosti

Tagy:  originálne zrkadlá, bývanie, byt, dekorácie, doplnky

Sponzorované odkazy:

Originálne zrkadlá do každej miestnosti

Bez bytových doplnkov by žiadne zariadenie nebolo kompletné a rozhodne by pôsobilo chladným a neobývaným dojmom. Avšak existuje nespočetné množstvo interiérových vybavení, pričom jedny sú praktické a maximálne využiteľné, a druhé slúžia čisto na okrasu. Jednou z dekorácií, ktorú možno bezo sporu zaradiť do oboch kategórií, je rozhodne zrkadlo, ktoré využijete každý deň a pritom v miestnosti pôsobí ako skvelý estetický prvok. Kúpte si také zrkadlá, ktoré svojou originalitou premenia miestnosť na nepoznanie a razom sa stanú ústredným prvkom celej izby.

Čím rozhodne nikdy nič nepokazíte, je obstaranie si doplnku v prírodných materiáloch a v jednoduchých motívoch, ktoré skvele splynú s okolím. Toto zdanlivo obyčajné zrkadlo z prírodného ratanu sa bude skvele vynímať v predsieni, v spálni, ale pokojne aj v obývacej izbe, kde môže slúžiť ako skvelá dekorácia.

Zrkadlo v prírodnom štýle, autor: netradicni-nabytekZrkadlo v prírodnom štýle, autor: netradicni-nabytek

Štýlový rámik na fotku alebo jedinečné zrkadlo? Hoci by sa pravdepodobne väčšina z vás prikláňala k prvému variantu, opäť ide o zrkadlo, ktoré rozhodne nie je hocijaké. Pravdou je, že svoj ​​outfit v jeho malom obraze len ťažko zhliadnete, slúži preto skôr ku skontrolovaniu úpravy make-upu, avšak ako klasické zrkadlo ho možno využiť v podobe trendy dekorácie do moderného bytu alebo domu.

Rámček či zrkadlo?, autor: in-artRámček či zrkadlo?, autor: in-art

Ako už bolo povedané, v dnešnej dobe, kedy je na interiérový dizajn kladený veľký dôraz, môže zrkadlo slúžiť nielen k praktickým, ale predovšetkým k estetickým účelom. A presne toto platí u nasledujúceho obrázku, kde je zrkadlo poskladané ako puzzle, ústredným motívom predsiene alebo spálne. Okrem faktu, že sa v jeho odraze môžete prezerať kedykoľvek vás napadne, vaša návšteva si originálneho doplnku nemôže nevšimnúť.

Zrkadlo ako štýlový doplnok, autor: bydleni-zZrkadlo ako štýlový doplnok, autor: bydleni-z

Všetkých športových nadšencov a milovníkov humorných dekorácií by určite potešili tieto zrkadlá v podobe badmintonových pálok, ktoré rafinovane skrášlia holú a nič nehovoriacu stenu a miestnosti dodajú na dôvtipe a originalite. Dekorácie sa skvele hodia napríklad do predsiene, ale vo farebnejšom prevedení rovnako do detskej izby.

Dôvtipné riešenie holej steny, autor: chicadaDôvtipné riešenie holej steny, autor: chicada

Článok Originálne zrkadlá do každej miestnosti bol publikovaný 20. prosince 2013 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...