Trendy oblé spotrebiče

Tagy:  oblé spotrebiče, kuchyňa, kúpeľňa, varenie, pokrmy, domácnosť, byt, dom, design

Sponzorované odkazy:

Trendy oblé spotrebiče

Už dávno nežijeme v dobách, kedy by sme prali v koryte, varili na kachliach a obydlie by slúžilo iba ako strecha nad hlavou, ktorá je účelná, praktická, ale s estetikou nemá veľa spoločného. Dnes sa pri zariaďovaní interiéru a exteriéru sústredíme predovšetkým na moderný a nadčasový dizajn, v ktorom sa budeme cítiť skvele aj za niekoľko rokov. Ak idete s dobou potom iste viete, že sa nezaobídete bez multifunkčných spotrebičov, ktoré uľahčia varenie, pečenie, ale aj pranie, sušenie a podobne. Ak pre vás domáce spotrebiče nie sú iba potrebnými pomocníkmi, ale apelujete aj na ich vzhľad, vybavte si byt či dom tými najmodernejšími kúskami oblých tvarov, ktoré vyzerajú úplne skvostne.

Oblé retro

Ohromný boom v posledných rokoch zaznamenal takzvaný retro nábytok, ktorý je originálny, nevšedný a maximálne štýlový. Zakúpiť ho môžete u mnohých dizajnových predajcov a obchodných reťazcov, ale aj v antikvariátoch, kde za pár eur môžete objaviť ozajstné unikáty. Medzi najväčších favoritov retro módy patria oblé chladničky, ktoré sú netypické ako svojím tvarom, tak predovšetkým farbami a potlačami. Nebojte sa svoju jednoduchú bielu kuchyňu oživiť sýto červeným odtieňom alebo napríklad veselými pruhmi.

Štýlové retro kuchyne vedú, autor: dumazahradaŠtýlové retro kuchyne vedú, autor: dumazahrada

Štýlový toastovač

Veľa rodín si nedokáže ráno predstaviť bez miešaných vajec, čerstvého ovocia a samozrejme chrumkavých toastov, ktoré telu dodajú energiu. Než chlieb zložito rozpekať v rúre či nezdravo na panvici a oleji, je najvhodnejším variantom zaobstaranie si toastovača, ktorý vám počas minúty pripraví pochúťku, ktorú si môžete dopriať kedykoľvek počas dňa. Prečo by ste si však kupovali nevzhľadnú „mašinu“, keď môžete mať tento štýlový skvost, ktorý je k dostaniu v mnohých atraktívnych odtieňoch.

Toastovač v trendy farbe, autor: livingToastovač v trendy farbe, autor: living

Nech žije zelená!

Ktorá rodina by sa v dnešnej dobe dokázala zaobísť bez rýchlovarnej kanvice? Možno si to ani neuvedomujete, ale jej služieb za deň využijete hneď niekoľkokrát. Ráno sebe a deťom pripravíte čaj, prípadne kakao, počas dňa si niekoľkokrát zalejete kávu a ak varíte, často potrebujete prevariť vodu na podliatie mäsa alebo dorobenie omáčky či polievky. Skrátka a dobre, tohto pomocníka potrebujete mať neustále po ruke a preto by mal vyzerať podľa vašich predstáv.

Kanvica s zelenom sviežom prevedení, autor: mallKanvica s zelenom sviežom prevedení, autor: mall

Dizajnový kúsok

Najrôznejšie vymoženosti v podobe odšťavovačov, popcornovačov, sušičiek ovocia a pod., avšak k najobľúbenejším „mašinkám“ pre domáce účely patria jednoznačne presovače, ktoré vám v pohodlí domova pripravia chutnú kávu ako z kaviarne. Kúpte si tento štýlový prístroj v oblom prevedení, ktorý je vďaka nerezu vhodný do každej kuchyne či jedálne.

Štýlový presovač na chutnú kávu, autor: srovnameŠtýlový presovač na chutnú kávu, autor: srovname

Článok Trendy oblé spotrebiče bol publikovaný 30. prosince 2013 v 13.00 v rubrike Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...