Kožené kreslá do každej miestnosti

Tagy:  kožené kreslo, kreslá, nábytok, doplnky, koža, interiér, design

Sponzorované odkazy:

Kožené kreslá do každej miestnosti

Sedacie súpravy, pohovky, leňošky, kreslá – to všetko sú neodmysliteľné súčasti obývacích izieb, bez ktorých by posedenie nikdy nebolo také príjemné. Rovnako tak, ako sa zo dňa na deň mení móda, aj interiér a exteriér podlieha istým trendom, ktoré treba sledovať. Avšak niektoré výstrelky sú krátkodobé a zase rýchlo vyjdú z módy. Keď chcete nábytok nadčasový, vkusný a moderný po dlhé roky, kúpte si klasiku v podobe koženého kresla.

Kožené kreslo je bytovým doplnkom, ktorý v miestnosti nielen skvele vyzerá, ale tiež má svoju špecifickú funkciu. Môžete v ňom sledovať váš obľúbený film, odpočívať alebo si čítať strhujúci román. A čo sa kože týka, niektorí ľudia tvrdia, že je veľmi nepraktická, opak je ale pravdou. Kožené pohovky a kreslá v lete príjemne chladia a v zime hrejú, preto sa na nich budete cítiť skvele absolútne za všetkých okolností.

Jednoduchá klasika

Čím rozhodne nikdy nič nepokazíte, je jednoduchá klasika v podobe čierneho kresla z matnej kože. Takýto kus nábytku sa skvele dopĺňa s drevom, kovom, plastom i sklom, ale dokonca s rustikálnym a holandským typom nábytku. Vďaka svojej priestrannosti sa v ňom nebudete cítiť nepríjemne a vzhľadom k matnosti povrchu ho ľahko očistíte. Tento model zakúpite v obchodnom dome Ikea, kde vás vyjde na úžasných 480 €.

Jednoduchá klasika z Ikei, autor: IkeaJednoduchá klasika z Ikei, autor: Ikea

Pre milovníkov dizajnu

Ak si potrpíte na originálne dizajnové kúsky a nebojíte sa experimentovať s výraznými farbami, potom si rozhodne zaobstarajte tento futuristický model, ktorý doslova nabáda k odpočinku a k načerpaniu nových síl. Rovnako ako na obrázku ho doplňte o štýlový koberček a pre maximálne pohodlie počas relaxácie si k nemu zadovážte drobnejší konferenčný stolík, kam si v prípade potreby odložíte knihu či občerstvenie.

Originálna leňoška červenej farby, autor: lux-home-interior-blogspotOriginálna leňoška červenej farby, autor: lux-home-interior-blogspot

Z dielne návrhára

Keď už kreslo, tak poriadne! Týmto heslom by ste sa pri výbere koženého doplnku do bytu mali riadiť, pretože prečo by práve kreslo nemohlo byť ústredným prvkom miestnosti? Vybavili ste si celý byt či dom v rýdzo čistom škandinávskom štýle, kde prevládajú svetlé odtiene, drevo a kameň? Potom túto jednoduchosť rozbite originálnym prvkom, ako je napríklad toto robustné kožené kreslo netypickej modrej farby. Z vášho zdanlivo nudného príbytku sa razom stane ikona štýlu.

Keď kreslo, tak poriadne!, autor: fabiomazzeroKeď kreslo, tak poriadne!, autor: fabiomazzero

Článok Kožené kreslá do každej miestnosti bol publikovaný 17. prosince 2013 v 07.15 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...