Agape - kúpeľňa v exkluzívnom štýle

Tagy:  kúpeľne, zariadenie, agapé, taliansko, nábytok, interiér, design

Sponzorované odkazy:

Agape - kúpeľňa v exkluzívnom štýle

Dizajn a zariadenie interiéru je dnes rovnako dôležité, ako móda, ba dokonca dôležitejšie. Nie každý si potrpí na značkové oblečenie a luxusné doplnky, ale krásne zariadený príbytok chce mať doma asi každý. Ak aj vy patríte k priaznivcom nadčasových interiérov, nechajte sa inšpirovať úchvatnou značkou Agape, ktorá vás okamžite dostane.

Agape vznikla roku 1973 pod taktovkou talianskeho umelca a dizajnéra Benediniho, ktorý v čele firmy stojí dodnes. Kúsky značky Agape sa vyznačujú svojou čistotou, ľahkosťou a jednoduchými motívmi, ktoré spolu s prvotriednymi materiálmi a ručnou prácou vytvárajú precízne kúsky, ktoré chce mať vo svojej kúpeľni naozaj každý.

Klasické rohové aj obdĺžnikové vane v bytoch, ako ich poznáme, sú ukotvené pri stene a zvyčajne obklopené ostatnými spotrebičmi alebo nevyhnutnými skrinkami. Na kúpanie vám tak nezostáva veľa priestoru a teda ani čas na relaxáciu. Naučte sa kúpeľňu využívať na maximum a kúpte si oblú variantu umiestnenú v priestore miestnosti tak, aby vám v odpočinku nič neprekážalo. Takto stavaná vaňa navyše pôsobí vzdušným a upokojujúcim dojmom.

Vaňa v priestore je ideálnou voľbou, autor: topofmindVaňa v priestore je ideálnou voľbou, autor: topofmind

Ak nemáte v kúpeľni dostatok miesta, ale napriek tomu je pre vás absencia vane nie posledným variantom, vyriešte menší priestor prakticky a jednoducho. Značka Agape vám teraz ponúka vaňu s úložným priestorom, ktorý ľahko pojme uteráky, osušky, sprchové gély a ďalšie veci, ktoré mávate v skrinke, ktorá zaberá zbytočne veľa miesta.

Vaňa s úložným priestorom, autor: topofmindVaňa s úložným priestorom, autor: topofmind

Niektoré kúpeľne, obzvlášť tie v domoch naopak disponujú väčším priestorom, ktorý môžete efektívne využiť, bez toho aby ste ho zahltili zbytočnosťami. Kúpte si napríklad túto štýlovú kúpeľňovú stenu, ktorá veľmi nápadne pripomína kuchynskú linku. Netreba pripomínať, koľko má úložného priestoru.

Kuchyňa alebo kúpeľňa?, autor: topofmindKuchyňa alebo kúpeľňa?, autor: topofmind

V jednoduchosti je krása a toto heslo pri zariaďovaní interiéru platí dvojnásobne. Možno vám niektoré prvky prídu príliš obyčajné a fádne, ale patria k nadčasovým kúskom, ktoré sú moderné dnes, ale svoje zaľúbenie v nich nájdete aj za desať rokov. Ak nemáte dostatok financií na neustále obnovovanie dizajnu, zabudnite na extrémne farby, atypické kachličky a mramorové obloženie a radšej sa držte pri zemi.

V jednoduchosti je krása, autor: topofmindV jednoduchosti je krása, autor: topofmind

Článok Agape - kúpeľňa v exkluzívnom štýle bol publikovaný 10. ledna 2014 v 07.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...