Nevšedné stolné lampy pre školákov

Tagy:  lampičky, stolné lampičky, lampičky pre deti, deti, ratolesti, nábytok, doplnky, byt, dom

Sponzorované odkazy:

Nevšedné stolné lampy pre školákov

Deti školopovinné by vo svojej detskej izbe mali mať poriadny a priestranný písací stôl, ktorý pojme veľa vecí potrebných k učeniu, dnes už potrebný počítač a v neposlednom rade lampičku, na ktorú pri zariaďovaní bytu alebo domu, rodičia veľmi často zabúdajú. Nesprávne svetlo však ovplyvňuje žiakovu myseľ, sústredenosť a tým aj celkový výkon. Aby si vaše dieťa nepripadalo ako malý školáčik, kúpte mu štýlovú stojacu lampu, ktorú len tak jeho spolužiaci mať nebudú!

Pri výbere myslite okrem estetiky aj na funkčnosť, ktorá by v tomto prípade určite nemala pokryvkávať. Táto štýlová stolná lampička od talianskeho výrobcu Kundalini je jasným dôkazom, že sa dá celkom ľahko skombinovať moderný dizajn a účelnosť. Lampa vyzerá skvele, hodí sa ako pre dievča, tak pre chlapcov a navyše vytvára primerané množstvo svetla, ktoré nijako neprekáža.

Štýlová lampička s dierami, autor: topofmindŠtýlová lampička s dierami, autor: topofmind

Väčšina z vás si ešte z čias detstva pamätá klasické lampičky na žiarovku, ktoré sa často prepaľovali či dokonca ničili nábytok. Tieto produkty sú dnes už minulosťou a vy sa môžete spoľahnúť na produkty, ktoré nepotrebujú ani žiarovku, ani zástrčku a teda sú pre deti úplne bezpečné. A ako bonus? Vyzerajú fantasticky a každú ratolesť nadchnú.

Štýlové lampy od Kundalini, autor: topofmindŠtýlové lampy od Kundalini, autor: topofmind

V jednoduchosti je krása a svoje o tom vie ďalší výrobok zo zimnej kolekcie lámp Kundalini. Ak chcete svojmu dieťaťu zaobstarať čisto funkčný doplnok, ktorý nebude nijako odvádzať jeho pozornosť, táto lampa je ideálnou variantou a navyše ju zaobstaráte hneď v niekoľkých atraktívnych odtieňoch od fialovej až po jednoduchú bielu, ktorá je vhodná aj do obývacej izby.

V jednoduchosti je krása, autor: topofmindV jednoduchosti je krása, autor: topofmind

Deti zvyčajne praktické darčeky neznášajú príliš dobre, pretože by pod stromčekom alebo k narodeninám uvítali vždy nejakú hračku alebo novú video hru. Čo teda robiť, ak ratolesť nutne potrebuje novú školskú pomôcku v podobe stolnej lampičky? Kúpte jej napríklad tento futuristický model, ktorý sa razom stane ústredným prvkom miestnosti a bude najobľúbenejším kúskom.

Futuristický model poteší, autor: topofmindFuturistický model poteší, autor: topofmind

Ak neviete, ako svojej dcére urobiť radosť, jednoznačne siahnite po unikátnom doplnku v podobe stolnej lampičky, ktorá je skvelým darčekom, ktorý sa v izbe nikdy nestratí a navyše vďaka výraznej farbe bude žiariť.

Lampa v žiarivej farbe, autor: topofmindLampa v žiarivej farbe, autor: topofmind

Článok Nevšedné stolné lampy pre školákov bol publikovaný 17. ledna 2014 v 07.15 v rubrike Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...