Nevšedné knižnice pre každý byt

Tagy:  knihy, nábytok, bývanie, interiér, izba, miestnosť

Sponzorované odkazy:

Nevšedné knižnice pre každý byt

Každý byt nepochybne potrebuje tiež určitý úložný priestor, ktorý pojme oblečenie, dokumenty a ďalšie predmety, ktoré potrebujete efektívne uskladniť. Avšak existujú aj veci, ktoré chcete nechať na obdiv a vystavovať ich. Reč je samozrejme o knihách, ktoré v obývacej izbe alebo pracovni vyzerajú skvele a okrem okrasnej funkcie vám tiež spríjemnia mnoho chladných zimných večerov či letné popoludnie na záhrade. Takéto klenoty však potrebujú svoju vlastnú úschovňu, ktorá sa razom stane ústredným prvkom miestnosti. Ak milujete knihy a máte ich doma nespočetné množstvo, kúpte si originálnu a nevšednú knižnicu.

Nie každý je natoľko sčítaný, aby vlastnil stovky titulov, ktoré by zaplnili celý regál. Ak máte zatiaľ len pár zaujímavých kúskov, kúpte si tento menší model, ktorý takisto poslúži ako polica na kvety, fotorámčeky alebo na okrasné sviečky. Knižnicu možno využiť na veľa spôsobov a vo fantázii sa medze rozhodne nekladú.

Kúpte si menší variantKúpte si menší variant

V obývacej izbe potrebujete mať nejaký ten úložný priestor, pár políc na drobnosti, ale radi by ste mali tiež knižnicu? Potom by váš byt mal byť nafukovací, aby toľko nábytku vôbec pojal. Alebo môžete vyskúšať tento variant v podobe kombinácie skriniek, políc a praktickej knižnice, ktorý v každej obývacej izbe vyzerá úplne skvele!

Vyskúšajte praktickú kombináciuVyskúšajte praktickú kombináciu

Ak máte doma dostatok priestoru, ktorým nepotrebujete za každú cenu šetriť, potom vás iste poteší aj tento variant, ktorý medzi klasickými rovnými knižnicami naozaj vyniká. Umiestniť ju môžete ideálne do rohu, ktorý príjemne vyplní a vy tak vaše obľúbené čítanie budete mať stále na očiach a kedykoľvek po ruke.

Nevšedný oblý variantNevšedný oblý variant

Knižnica je krásnym doplnkom miestnosti, ale predsa len je potrebné ju riadne udržiavať. Knihy pojmú veľa prachu a potom sa z obyčajného upratovania môže stať niekoľkohodinová záležitosť. V takom prípade je celkom chytrým riešením zatvorená knižnica, ktorá poslúži rovnako, ale jej opatrovanie je o poznanie jednoduchšie.

Praktický variant s dvierkamiPraktický variant s dvierkami

Článok Nevšedné knižnice pre každý byt bol publikovaný 16. ledna 2014 v 07.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...