Domitalia - stavte na taliansku kvalitu

Tagy:  doplnky, domitalia, interiér, byt, dom, vybavenie

Sponzorované odkazy:

Domitalia - stavte na taliansku kvalitu

Ako už samotný názov napovedá, Domitalia je talianskou dizajnérskou značkou, ktorá je prototypom luxusu a prepychu v kombinácii s tými najnovšími trendmi na trhu. Ak neholdujete montovanému nábytku a konečne si pre svoje bývanie chcete zaobstarať niečo extra, čo vydrží celé roky, kolekciami spoločnosti Domitalia budete nadšení. Kuchynské vybavenie, doplnky, nábytok do obývacej izby a množstvo ďalších výrobkov si okamžite zamilujete.

Úložné priestory sú skrátka potrebné úplne v každom byte a nedá sa bez nich zaobísť. Zabudnite však na zastarané a nemoderné obývacie steny, ktoré zbytočne zaberajú veľa miesta a radšej svoju pozornosť zamerajte na praktické komody a police, ktoré pojmú oblečenie, knihy aj dokumenty a vyzerajú úplne skvele. Dobrou voľbou je napríklad táto súprava, ktorá je navyše štýlovo zdobená priesvitným sklom čiernej farby.

Stavte na úložný priestor, autor: topofmindStavte na úložný priestor, autor: topofmind

Knižnica alebo policový regál má v interiéri tiež svoje uplatnenie, lebo okrem kníh, pre ktoré je pôvodne určená, pojme množstvo dekorácií, ale aj najrôznejších košíčkov a priehradiek, ktoré sa razom stanú praktickým úložným priestorom. Ak sa vám zdajú jednoduché zostavy s pravidelnými mierami príliš fádne, nechajte sa inšpirovať značkou Domitalia a vyberte si tento, či podobný variant.

Chcete knižnicu?, autor: topofmindChcete knižnicu?, autor: topofmind

Pamätáte si na klasické drevené stojany na časopisy a noviny, ktoré jednak prekážali a tiež pôsobili ako „dokonalý“ lapač prachu? Potom si kúpte túto revolučnú novinku, tiež od spoločnosti Domitalia, ktorá ľahko pojme všetky papiere, v interiéri pôsobí ako skvelý a nápaditý doplnok a navyše sa ľahko premiestni.

Praktický stojan na noviny, autor: topofmindPraktický stojan na noviny, autor: topofmind

Sedacia súprava je dominantou obývacej izby a preto by mala byť priestranná, pohodlná a pôsobiť luxusným dojmom. Vymeňte svoju doterajšiu súpravu či rozkladací gauč za tento prepychový model od Domitalia a návštevy sa k vám len pohrnú.

Pohodlný gauč do každej obývacej izby, autor: topofmindPohodlný gauč do každej obývacej izby, autor: topofmind

Kto hovorí, že komody musia byť vždy hranatého tvaru s jasne danou štruktúrou? Buďte vynaliezavý a kúpte si tento futuristický model, ktorý oživí jednoduchý a nudný interiér a stane sa pre miestnosť akýmsi výstavným šperkom.

Komoda nevšedného tvaru, autor: topofmindKomoda nevšedného tvaru, autor: topofmind

Článok Domitalia - stavte na taliansku kvalitu bol publikovaný 3. ledna 2014 v 14.45 v rubrike Doplnky a Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...