Frajumar - pre obývaciu izbu to najlepšie!

Tagy:  sedacia súprava, gauč, pohovka, kreslo, frajumar, interiér, dizajn, nábytok

Sponzorované odkazy:

Frajumar - pre obývaciu izbu to najlepšie!

Keď sa povie obývačka, každý si automaticky predstaví pohodlie, pokoj, relaxáciu a sledovanie televízora. Nemožno si ale užiť ten pravý odpočinok bez pohodlnej a kvalitnej sedacej súpravy, na ktorú sa zmestí celá rodina a ktorá navyše vyzerá úplne skvele. Ak máte dosť nekomfortných rozkladacích gaučov, malých kresiel a obdobných variantov, pozrite sa na ponuku dizajnérskej spoločnosti Frajumar, ktorá vám ponúkne tie najlepšie sedacie súpravy na trhu.

Sedačka nemusí byť vôbec zložitá, extrémne objemná a rozhodne nie farebná, ak preferujete jednoduchší štýl a máte radi prírodné farby, je pre vás tento model s názvom Novo tou najlepšou voľbou. Sedačka je vyrobená z pravej kože, preto sa nemusíte obávať jej skorého poškodenia a vzhľadom k neutrálnej farbe je vhodná takmer do každého interiéru.

Kožený variant v neutrálnej farbe, autor: topofmindKožený variant v neutrálnej farbe, autor: topofmind

Hnedá farba môže pre niekoho pôsobiť nudným a strohým dojmom, to sa však rozhodne netýka interiérov, ktorým tento odtieň neskutočne pristane. Zabudnite na výraznú červenú alebo krikľavo oranžovú a radšej choďte s modernou dobou, ktorá sa nesie v prírodnom tóne a hlasujte jednoznačne pre hnedú, béžovú alebo napríklad okrovú.

Nebojte sa hnedej farby, autor: topofmindNebojte sa hnedej farby, autor: topofmind

Nie každý si je presne vedomý čo od svojho interiéru očakáva a preto sa nemožno čudovať, že aj vy môžete byť s voľbou sedacej súpravy neistý. Ak stále neviete, ktorú farbu uprednostniť, nebojte sa bielej, ktorá je in tento rok a rozhodne nevyjde z módy ani za niekoľko desiatok rokov. K jednoduchej sedacej súprave si kúpte tak trochu retro kresielka. Tie sa budú skvele vynímať v obývacej izbe, ale aj v pracovni alebo priestrannejšej spálni.

Biela je farbou sezóny, autor: topofmindBiela je farbou sezóny, autor: topofmind

Ak máte v obývacej izbe dostatok priestoru, ktorý si môžete dovoliť doplniť jednoduchým nábytkom, vyvarujte sa zbytočnému obstarávaniu skríň alebo monštruóznych kvetín a radšej preferujte pohodlie a luxusné posedenie. To vám hravo zaistia nielen sedačky od spoločnosti Frajumar, ale aj kreslá, ktoré sú ideálne pre sledovanie televízie alebo posedenie pri krbe s napínavou knihou.

Nezabudnite na kreslo, autor: topofmindNezabudnite na kreslo, autor: topofmind

Článok Frajumar - pre obývaciu izbu to najlepšie! bol publikovaný 6. ledna 2014 v 14.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...