Čo vám v kuchyni chýba? Multifunkčný vaflovač

Tagy:  vafle, šišky, toasty, vajíčka, kuchyňa, pokrmy, jedlo, varenie, raňajky

Sponzorované odkazy:

Čo vám v kuchyni chýba? Multifunkčný vaflovač

Raňajky sú základ dňa a preto by mali byť výdatné, energické a samozrejme chutné. Každý svoj ​​deň začína inak. Niekto preferuje miešané vajíčka a čaj, inému zase vyhovuje miska mlieka a chrumkavé lupienky. Čím ale nepohrdnete vy ani vaše deti, sú vynikajúce vafle, ktoré možno pomocou vaflovača vyrobiť ľahko a rýchlo. A že si nebudete kupovať ďalší kuchynský spotrebič len kvôli sladkej pochúťke? Potom vás iste poteší fakt, že vaflovač zvládne niekoľko druhov pokrmov a to ľahko a rýchlo.

Klasika ako z obchodu

Možno ste už mali tú česť spoznať klasické kupované vafle v tvare štvorca, ktoré sú k dostaniu v bežných obchodoch s potravinami. Tieto balené pochutiny sa však zďaleka nevyrovnajú domácej, čerstvej pochúťke, ktorú zvládne aj malé dieťa. Ak si nepotrpíte na žiadne extravagancie, kúpte si klasický vaflovač s nepriľnavým povrchom, ktorý vyrobí vafle o veľkosti 10×10 centimetrov a jeho červená kontrolka vám vždy zahlási, kedy sú vafle pripravené na vybratie. Prístroj je možné zakúpiť od 19 € a skladovať ho môžete prakticky všade, kam sa v zloženej podobe zmestí.

Vafle sú chutné na raňajky, autor: joyosityVafle sú chutné na raňajky, autor: joyosity

Ráno s príjemnými motívmi

Ak patríte k tým, ktorí si pri stolovaní potrpia na estetiku a riadite sa heslom, že jeme aj očami, potom stavte na variant, ktorý vám vyrobí vafle v tvare, aký budete chcieť. Srdiečka, štvorlístky alebo kvety, všetko podľa ľubovôle a to rovnako ľahko a rýchlo, ako u predchádzajúceho variantu. Typovo a materiálovo sa vaflovače so symbolmi od tých klasických nijako nelíšia, ale napriek tomu si približne o 8 € priplatíte.

Máte chuť na šišky?

Príprava chutných šišiek nebola nikdy jednoduchšia. Ak ste sa doteraz pracne namáhali s kysnutým cestom a potom stáli hodiny pri sporáku, ako sa „donutky“ osmažia, iste vás poteší informácia, že existuje vaflovač s nadstavcami v tvare šišiek, ktoré sú hotové za pár minút. Vy si tak toto vynikajúce pečivo môžete dopriať nielen na raňajky, ale prakticky kedykoľvek vás napadne.

Vajíčka na všetky spôsoby

Áno, vaflovače okrem sladkých pokrmov dokážu tiež osmažiť vajíčka. Je na vás, či sa rozhodnete pre volské oko či omeletu so zeleninou. Stačí len priklopiť a za pár minút máte chuťovku pripravenú.

Toasty od A do Z

Chrumkavé toasty sú skvelou pochúťkou obzvlášť v prípade, že máte starší toastový chlieb či bagetu, ktorých sa ešte nehodláte vzdať. Opiecť si buď môžete samotné plátky alebo si vytvoriť klasický zapečený sendvič, ktorý príde na chuť počas dňa.

Kúpte si novú hračku do kuchyne, autor: Stacy SpensleyKúpte si novú hračku do kuchyne, autor: Stacy Spensley

Článok Čo vám v kuchyni chýba? Multifunkčný vaflovač bol publikovaný 31. ledna 2014 v 07.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...