5 štýlových noviniek do kuchyne

Tagy:  doplnky, stolovanie, jedáleň, kuchyňa, byt, dom, bývanie, varenie, pečenie

Sponzorované odkazy:

5 štýlových noviniek do kuchyne

Kuchyňu väčšina žien považuje za akúsi pýchu bytu alebo domu a pri jej výbere kladie enormný dôraz aj na maličkosti. Kuchynská linka musí byť dostatočne priestranná, chladnička samozrejme americká, všetky spotrebiče z antikoru, ideálne zabudované a čo sa farby a štýlu týka, moderné prevedenie, ktoré bude vďaka svojej nadčasovosti IN aj za niekoľko rokov. Aby bola kuchyňa úplne dokonalá, nesmú chýbať aj drobné vymoženosti, riad a doplnky, ktoré sú čerešničkou na torte. Pozrite sa na augustové novinky, ktoré vám uľahčia varenie, jeho prípravu a tiež stolovanie.

Dochuťte si jedlo

Takmer v každej kuchyni a jedálni sa objavuje klasické korenie a soľ v praktických soľničkách a koreničkách, ktoré použijete podľa ľubovôle vždy, keď si chcete jedlo trochu dochutiť. Vo varení sa ale nepoužívajú iba tieto dve základné dochucovadlá, ale veľa ďalších dobrôt, ktoré jedlu dodajú šmrnc a tú správnu chuť. Reč je napríklad o chilli, červenom korení, ale na stole môžete mať tiež nastrúhaný parmezán, ktorý by na cestovinách jednoducho nemal chýbať. Kúpte si tieto ďalšie drobnosti na e-shope CRATEANDBARREL.COM.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Keď príde na sladké

Sladkosti sa samozrejme objavujú takmer v každej domácnosti a obzvlášť tam, kde sú deti. Tie si skrátka bez cukríkov a sušienok nedokážu svoj život vôbec predstaviť. Máte väčšinou tieto a iné dobroty schované v špajze? Prečo by ste z nich neurobili bytovú dekoráciu? Kúpte si na e-shope SAKSFIFTHAVENUE.COM originálne dózy so sladkosťami, ktoré sú výborné a navyše v byte vyzerajú fantasticky. Cena jedného kusu je 7 €.

Autor: SAKSFIFTHAVENUE.COMAutor: SAKSFIFTHAVENUE.COM

Raňajkujte štýlovo

Jedálniček by mal byť pestrý a o to zaujímavejšie by mali byť raňajky, ktoré sú štartom každého dňa. Už vás nebaví stále jesť miešané vajíčka a chlieb? Potom si kúpte štýlový mini vaflovač, ktorý vám za pár minút pripraví vynikajúce čerstvé vafle, na ktorých si pochutí celá rodina. Teflónový povrch prístroja je navyše nepriľnavý, preto ho po raňajkách ľahko umyjete. Vaflovač si zaobstaráte na e-shope THEHUT.COM za skvelých 38 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Domáci luxus

Každý by si chcel čas od času užiť trochu toho luxusu a prečo si prepych nedopriať u vás doma? Že nemáte dostatok financií na luxusné vybavenie domu? Potom vám postačia drobnosti, vďaka ktorým sa klasická popoludňajšia káva premení v unikátny zážitok. Vyskúšajte napríklad čokoládovú fontánu, ktorá je v kombinácii s čerstvým sezónnym ovocím skvelým dezertom. Fontánu kúpite na e-shope THEHUT.COM za skvelých 31 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Ochlaďte si život

V týchto horúcich letných dňoch, kedy klimatizácie idú naplno a vetranie nepomáha, je každé studené pitie doslova vykúpením. Čo ale robiť v prípade, keď vám dochádza ľad? Potom si zaobstarajte túto trendy vychytávku, ktorá udrží ľad aj pitie po celý deň v chlade. Cena sa na e-shope THEHUT.COM pohybuje okolo 33 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Článok 5 štýlových noviniek do kuchyne bol publikovaný 7. srpna 2015 v 15.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...