Dzimitry Samal: autor paralelnej nábytkovej kolekcie

Tagy:  parallel world, parale furniture, dzimitry samal, nábytok, atypický nábytok, paralelný, interiérový nábytok, polica, polička, lampa

Sponzorované odkazy:

Dzimitry Samal: autor paralelnej nábytkovej kolekcie

Všeobecne môžeme povedať, že nábytok utvára štýl a celkový dizajn interiéru. Jeho prítomnosť v našom obydlí hrá významnú a mnohokrát aj nezastupiteľnú úlohu, slúži nielen ako úložný priestor, ale tiež ako dominantný estetický prvok.

Nábytok môže disponovať rôznymi podobami, môže byť vyrobený z rozmanitých materiálov, môže mať klasický aj atypický tvar, môže byť vstavaný alebo samostatne stojaci. Podoba nábytku v našom interiéri je zvyčajne vecou štýlovou, ktorá sa riadi nielen podľa nášho vkusu, ale tiež podľa nášho finančného rozpočtu.

V dnešnom putovaní, po dizajnových novinkách, som si pre vás pripravila netradičné poňatie interiérového nábytku. Ide o špeciálnu nábytkovú kolekciu, ktorá pozostáva z niekoľkých paralelných modelov. Kolekcia, pochádzajúca z dielne mladého a kreatívneho návrhára Dzimitry Samala, pozostáva celkom z ôsmich položiek. Zahŕňa dve knižničky, štyri police a dve lampy.

Nábytková kolekcia má určitý filozofický zmysel, pretože nám pripomína možnosť existujúcich paralelných svetov nášho vesmíru. Paralelný nábytok je pripojený k stene pomocou špeciálneho kotviaceho systému.

Podľa môjho názoru sa paralelná nábytková kolekcia uberá smerom retro štýlu v kombinácii s futuristickými prvkami. Či tak alebo onak, ide o naozaj vycibrený štýl, ktorý nebude možné dosadiť do ktoréhokoľvek interiéru.

paralelná nábytková kolekcia Dzimitry Samalaparalelná nábytková kolekcia Dzimitry Samala
atypické, ale inatypické, ale in
oživí interiér, zanechá otáznikyoživí interiér, zanechá otázniky

Zdroj: http://design-milk.com/…mitry-samal/#…

Článok Dzimitry Samal: autor paralelnej nábytkovej kolekcie bol publikovaný 6. února 2014 v 07.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...