Pohovka 5x inak - kúpte ju v januárových zľavách

Tagy:  byt, bývanie, dom, interiér, dizajn, pohovka, gauč, sedacia súprava

Sponzorované odkazy:

Pohovka 5x inak - kúpte ju v januárových zľavách

Pohovka je jedným z tých kusov nábytku, ktoré sú pre vás dôležité, pre mnohých nepostrádateľné. Hoci môžu byť dnešné moderné byty a domy akokoľvek kreatívne riešené, stále majú svoje nepísané pravidlá a zvyčajne obsahujú kuchyňu, jedáleň, prípadne jedálenský kút, obývaciu izbu, spálňu a kúpeľňu s toaletou. A čo by to bola za obývačku, keby ste si v jej priestoroch nemohli oddýchnuť a hodiť takzvane nohy na stôl. Interiér bytu by tak mal byť riešený vzhľadom k vášmu pohodliu, ale iste tiež myslíte na dizajn a nechcete sa obklopovať starými a ošúchaným modelmi. Máte pocit, že by vaša existujúca sedacia súprava potrebovala vymeniť? Potom sa pozrite na januárové zľavy a kúpte si luxusnú pohovku za skvelú cenu.

Rozkladací variant nielen pre návštevy

Rozkladacie pohovky sú samozrejme veľmi rozumnou voľbou, a to obzvlášť v prípade menších bytov, kde chýba hosťovská izba alebo dostatok priestoru pre prespanie návštevy. Väčšina rozkladacích pohoviek je však nekvalitných a na prvý pohľad na nich vidíte, k čomu vlastne slúžia. Zabudnite na lacné varianty a pozrite sa na e-shop LOVETHESIGN.COM, kde nájdete tento štýlový kúsok, o ktorom by ste nikdy nepovedali, ako veľmi je variabilný. Jeho januárová cena je navyše príjemných 846 €.

Autor: LOVETHESIGN.COMAutor: LOVETHESIGN.COM

Keď máte väčšiu rodinu

Každý, kto má väčšiu rodinu, cez sviatky a narodeniny zakaždým rieši ten istý problém. Kde usadiť všetky tety, sesternice, ich deti, vaše deti, mamičku, otecka, sestru a jej manžela. Jediným riešením je priestranná sedacia súprava, ktorá pojme až 15 ľudí a aj tak sa budete cítiť stále komfortne a bez nepríjemného pocitu tiesnenia. Cena tejto pohovky je teraz na e-shope NEIMANMARCUS.COM 3284 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Rozbite nudu

Dnešné byty sú natoľko funkcionalistické a prakticky riešené, že sa z nich často vytráca život. Pod vplyvom dnešných trendov ste si bývanie zariadili v škandinávskom štýle a teraz máte pocit, že je vám zo všetkých tých bielych stien, svetlých kožušiniek a neosobných tvarov tak trochu zima? Potom svetlý a chladný interiér oživte príjemnou jarnou farbou, ktorá vás prebudí a razom dodá energiu celej izbe. Skvelou voľbou je napríklad táto pohovka z e-shopu LOVETHESIGN.COM za skvelých 639 €.

Autor: LOVETHESIGN.COMAutor: LOVETHESIGN.COM

Koža jedine kvalitná

Kožené pohovky a nábytok celkovo vždy boli, sú a budú niečím luxusným a nadčasovým, čo v interiéri vyniká. Okrem faktu, že kožené súpravy skvele vyzerajú, nie je pochýb o ich kvalite, vďaka ktorej investujete raz za 15 rokov. Túžite po prvotriednej koženej pohovke? Potom využite akčných januárových zliav na e-shope NEIMANMARCUS.COM a kúpte si napríklad tento krásny kúsok za 2065 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Návrat do histórie

Čím ďalej viac sa v bytoch a domoch objavujú historické kúsky, ktoré majú svoje čaro, ale navyše môžu príjemne spestriť interiér. Ak preferujete vintage štýl, zapadne táto pohovka do celkového štýlu úplne dokonale. V prípade, že je byt moderný a minimalistický, bude sa jednať o luxusný dizajnový kúsok. Pozrite sa na ponuku e-shopu FLAMANTSHOP.COM a kúpte napríklad tento kúsok za 1369 €.

Autor: FLAMANTSHOP.COMAutor: FLAMANTSHOP.COM

Článok Pohovka 5x inak - kúpte ju v januárových zľavách bol publikovaný 18. ledna 2016 v 06.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...