5 tipov na najlacnejšie konferenčné stolíky

Tagy:  konferenčný stolík, obývacia izba, nábytok, lacný nábytok, drevo, kov, sklo, farby

Sponzorované odkazy:

5 tipov na najlacnejšie konferenčné stolíky

Každá obývacia izba by mala mať priestrannú a komfortnú sedaciu súpravu a rovnako tak aj konferenčný stolík, na ktorý môžete podľa potreby odkladať občerstvenie, noviny, šálku kávy a podobne. Skrátka a dobre, bez stolíka, ktorý plní ako praktickú, tak estetickú funkciu, sa v dome jednoducho nezaobídete. Ak nechcete do nábytku príliš investovať a zháňate taký model, ktorý bude lacný a pritom štýlový, máme pre vás pár atraktívnych tipov.

Drevo je klasika, ktorou nikdy nič nepokazíte a rozhodne nie v obývacej izbe, kde pôsobí útulným a tak nejako domáckym dojmom. Avšak drevo tiež často stojí viac, než by ste chceli investovať, čo môže byť problém. Kúpte si napríklad tento jednoduchý guľatý stolík so zaujímavo riešenými stoličkami, ktorý je lakovaný, čiže odolný proti poškodeniu. Zakúpite ho za 38 € u spoločnosti Create and barrel.

Autor: crateandbarrelAutor: crateandbarrel

Hitom tohtoročnej jari sú predovšetkým farby a tu platí, čím pestrejšie, tým rozhodne lepšie. Ak sa nebojíte výrazných farebných kombinácií a vaša obývacia izba sa nesie v optimistickom duchu, nebojte sa trendy ružovej od Habitat za skvelých 33 €.

Autor: habitatAutor: habitat

V interiéroch má dozaista svoje zastúpenie aj kov a sklo. Táto kombinácia sa skvele dopĺňa ako s drevom tak s funkcionalisticky zariadeným interiérom. Výhodou týchto materiálov je dlhá životnosť a tiež pomerne slušné ceny. Napríklad tento model kúpite u Target za senzačných a bezkonkurenčných 13 €.

Autor: targetAutor: target

Máte byt zariadený v retro štýle, ktorý je teraz naozaj IN? Potom vás rozhodne poteší tento konferenčný stolík s vtipnými motívmi, ktoré rozveselia každé vaše ráno a aj ten najpochmúrnejší deň premení na nepoznanie. Stolík kúpite za 16 €.

Autor: bedbathandbeyondAutor: bedbathandbeyond

Minimalizmus je v interiéroch rozhodne žiaduci a čím menej nábytku vlastníte, tým viac máte priestoru okolo seba a môžete voľnejšie dýchať. Zabudnite na ťažké masívne stoly a nepraktické zostavované komplety, radšej si kúpte tento unikátny stolík s farebnými stoličkami, ktorý vás určite poteší, lebo jeho cena je skvelých 35 €.

Autor: lampsplusAutor: lampsplus

Článok 5 tipov na najlacnejšie konferenčné stolíky bol publikovaný 11. března 2014 v 06.45 v rubrike Nábytok, Dom a Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...