Štýlové okenné záclony a textílie od Nya Nordiska

Tagy:  textil, textílie, bytový textil, bytové textílie, bytový, interiér, interiérové ​​textile, interiérový textil, záclony, závesy, dekorácie, látka

Sponzorované odkazy:

Štýlové okenné záclony a textílie od Nya Nordiska

Záclony sú praktickým a dizajnovým doplnkom všetkých okien, nielenže utvárajú štýl, ale tiež chránia pred zvedavými pohľadmi. Záclony k oknu neodmysliteľne patria a sprevádzajú ho už niekoľko sto rokov. Vďaka rozmanitej trhovej ponuke môžeme v dnešnej dobe vyberať podľa vkusu a ladu svojho oka aj podľa potreby a štýlu interiéru.

Nya Nordiska – popredná medzinárodná textilná spoločnosť, disponujúca pobočkami v Londýne, Paríži a Tokiu. Rodinný podnik bol založený roku 1964 Heinzom Rentgenom a v súčasnej dobe zamestnáva viac ako 120 ľudí. Mottom spoločnosti je inovácia textilného dizajnu s vysokým aspektom na kvalitu a funkčnosť.

Kolekcia sa nesie v duchu transparentnosti, elegancie a prírodného dizajnu. Presvetlená kolekcia bytových textílií ponúka pohľad veľkolepého romantického vstupu do sveta bývania. Kolekcie textílií budú disponovať prímesou lesku, ale diskrétneho vzhľadu.

Dekoračné bytové textile od Nya Nordiska predstavujú štýlovú kolekciu disponujúcu modernými vzormi, kvalitnými materiálmi a nevídane zaujímavými farbami. K úžasným kolekciám patrí napr. séria Rosario, Tai Chi, vision, Granada, Cordoby alebo CS Voyage.

dizajn určuje nielen štýl, ale predovšetkým kvalita materiáludizajn určuje nielen štýl, ale predovšetkým kvalita materiálu
trendy vzory v nadčasovom poňatítrendy vzory v nadčasovom poňatí

zdroj: http://www.nya.com

Článok Štýlové okenné záclony a textílie od Nya Nordiska bol publikovaný 20. března 2014 v 06.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...