Viacdielne obrazy - doplnok do každej miestnosti

Tagy:  Viacdielny obraz, rastlinné motívy, historické motívy, abstraktné motívy

Sponzorované odkazy:

Viacdielne obrazy - doplnok do každej miestnosti

Aj keď si to možno neuvedomujete, obrazy sú jedným z najdôležitejších doplnkov vášho obydlia. Nielen že pôsobia estetickým dojmom a zaplnia holé, nič nehovoriace múry, ale predovšetkým určujú celkový štýl miestnosti a dodajú jej toho pravého ducha. Pokiaľ si potrpíte na rustikálny nábytok, ešte len obraz danej miestnosti dodá nádych dávnych čias. Modernejšej domácnosti prospejú abstraktné obrazy alebo repliky v sklenenej forme. Skrátka v každom byte či dome by sa mal vyskytovať aspoň jeden obraz, ktorý má pre vás určitý význam a hĺbku. Ohromným trendom posledných rokov sa stali obrazy viacdielne, tie môžu byť menších rozmerov, ale tiež kolosálnych veľkostí. Záleží čisto na vás, aký typ uprednostníte.

Viacdielny obraz scelí miestnosť, autor: dekorumetnicViacdielny obraz scelí miestnosť, autor: dekorumetnic

Jedinečné a moderné viacdielne obrazy sú veľmi vhodná dekorácia na každú stenu a do každého bytu či domu. Viacdielne obrazy rozžiaria interiér každého príbytku a vďaka veľkému množstvu motívov, ako sú abstraktné obrazy, čiernobiele obrazy, obrazy krajiniek, obrazy kvetov a celej škály farieb, veľkostí a tvarov, si možno bez problémov vybrať obraz šitý na mieru Vašich potrieb a zladiť s ostatným vybavením vášho bytu, domu, kancelárie či iných priestorov, ktoré potrebujú oživiť stenu.

Rastlinné motívy

Rastlinné motívy sú odjakživa považované za vhodnú voľbu, pretože nepokazia prakticky žiadnu miestnosť, môžete ich teda umiestniť ako do kuchyne, obývacej izby tak napríklad do spálne. Zabudnite však na tradičné lúčne kvety či ruže a poobzerajte sa po niečom naozaj originálnom, ako je napríklad strom z Africkej buše. Ručne maľovaný obraz sa skladá zo štyroch menších súborov, ktoré tvoria dokonalý celok, ladený je do prírodných farieb hnedej, okrovej a béžovej.

Zaobstarajte si originálny obraz rastlinného motívu, autor: dekorumetnicZaobstarajte si originálny obraz rastlinného motívu, autor: dekorumetnic

Historické motívy

Obzvlášť pre milovníkov starožitného a rustikálneho nábytku sú ideálnou voľbou obrazy s historickou tematikou. Nemusíte však svoje steny obývačky nutne zdobiť bitkami a vojnami, ale postačí viacdielny obraz s egyptským námetom. Obraz je ručne maľovaný a jeho rozmery sú 150 × 70 centimetrov.

Historické motívy sú stále IN, autor: dekorumetnicHistorické motívy sú stále IN, autor: dekorumetnic

Abstraktné motívy

Abstrakcia je obvyklým cieľom pri výbere a následnej kúpe obrazu. Dôvodom je obyčajne fakt, že pod nekonkrétnym obrazom si môže každý predstaviť čo chce, čo je ohromnou výhodou abstraktných diel. Ak neviete, ako vyzdobiť holé múry detskej izby vašej ratolesti, kúpte jej taktiež viacdielny obraz, ktorý pôsobí pozitívnym dojmom a skvele zapadne do celkového dizajnu miestnosti.

Roztomilý abstraktný obraz do detskej izby, autor: practicalforyouRoztomilý abstraktný obraz do detskej izby, autor: practicalforyou

Článok Viacdielne obrazy - doplnok do každej miestnosti bol publikovaný 24. března 2014 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...