6 obrazov, ktoré vylepšia váš interiér

Tagy:  obrazy, stena, interiér, bývanie, byt, dom, prostredie, harmónia

Sponzorované odkazy:

6 obrazov, ktoré vylepšia váš interiér

Každé bývanie by malo pôsobiť tak, že je obývané a predovšetkým v ňom naozaj žijú ľudia. Ak byt či dom zaplníte iba nábytkom a zabudnete na všetky dekorácie, nebudete si doma nikdy pripadať útulne a príjemne, čo pravdepodobne z dlhodobého hľadiska nie je žiaduce. Dodajte bývaniu štýl a obývateľnosť a zaobstarajte si trendy obrazy, ktoré dodajú každej miestnosti charakteristický vzhľad a domáceho ducha.

Premýšľate, aký obraz alebo plátno zavesiť do obývacej izby? Ideálne si vyberte taký, ktorý bude univerzálny a nadčasový. Príliš vhodnou voľbou nie sú psychadelické a opticky klamlivé obrazy, avšak ideálnym variantom sú napríklad mestá, hory, mosty či typické historické vyobrazenie budov, ktoré všetci notoricky poznajú. Pozrite sa napríklad na tieto obrazy New Yorku, ktoré zoženiete na e-shope NORDSTROM.COM už od 33 € za kus.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Skvelým variantom pre obývacie izby a spoločenské miestnosti sú tiež rastlinné motívy a kvetinové vzory, ktoré sú trendy po celý rok a do izby sú vhodné dnes a budú v kurze aj za niekoľko desiatok rokov. Ak chcete izbu, kde prevláda drevo a svetlé či prírodné odtiene trochu oživiť, vyberte si obrazy, ktoré majú zaujímavé farby ako je tyrkysová, žltá alebo marhuľová s lososovou. Tieto trojdielne obrazy zoženiete na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG: COM od 18 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG: COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG: COM

Mnoho ľudí sa tiež zhoduje, že majú príliš studenú a neosobnú chodbu či predsieň. Síce v tejto miestnosti netrávite takmer žiadny čas, ale mali by ste myslieť na to, že je to prvá izba, ktorú každý uvidí, keď príde na návštevu. Steny by preto nemali byť strohé a chladné biele. Stavte napríklad na moderný a veľmi populárny štýl Provance, ktorý sa objavuje nielen v stredomorských domoch a bytoch. Tieto jemné obrazy zakúpite na e-shope CRATEANDBARREL.COM, a to od príjemných 29 € za kus.

Autor: CRATEANDBARREL: COMAutor: CRATEANDBARREL: COM

Pre chodbu a predsieň je dobrou voľbou tiež vtipná tabuľa z dreva alebo napríklad kovu. Umiestniť ju môžete buď priamo do chodby, ale tiež na hlavné vchodové dvere. Vďaka obdobnej tabuli budete prinajmenšom veľmi originálny a nevšedný. Cena tejto tabuli zo surového dreva je na e-shope NORDSTROM.COM 34 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Premýšľate, ako oživiť vašu spálňu a predovšetkým aký si zaobstarať obraz, aby bola spálňa útulná a veľmi dobre sa v nej spalo? Ideálne zvoľte taký obraz alebo tapetu, ktorý bude zobrazovať abstraktné a harmonické motívy teplejších farieb. Obraz, kde sa snúbi ružová, oranžová, krémová alebo žltá sú skvelou voľbou, ktorá sa iste neopozerá. Tento príjemný obraz kúpite na e-shope NEIMANMARCUS.COM za 402 €, pričom na rovnomennom e-shope nájdete aj mnoho ďalších variantov štýlových obrazov ako do spálne, tak do celého bytu a domu.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Článok 6 obrazov, ktoré vylepšia váš interiér bol publikovaný 22. července 2016 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...