Luxusné postele - investujte do svojho raja snov

Tagy:  Luxus, prepych, kvalita, Pullman, nábytok, Design, Divian Dream

Sponzorované odkazy:

Luxusné postele - investujte do svojho raja snov

Pohodlie je jedným z najdôležitejších faktorov pri utváraní útulného domova. Kuchynské linky sa zariaďujú, aby boli čo najpraktickejšie a ľahko umývateľné, obývacie izby okrem nevyhnutného nábytku a televízora obsahujú trendy sedačky s komfortným čalúnením, kúpeľne dnes už nadobudli väčšie rozmery a vlastné rohové vane s masážnymi aplikáciami a rovnako tak spálne sú rajom relaxu a pohody. Aby vám sny nepôsobili vrásky, ale podporili ružovenie líčok, mali by ste venovať značnú pozornosť kvalitnému matracu. Keďže posteľ je investícia na niekoľko rokov a nesie na svojich pleciach aj cez sto kilogramov, nešetrite peniazmi a poobzerajte sa po kvalitnom a parádnom letisku. Luxusná posteľ nie sú vyhodené peniaze, ba naopak podpora rýchlejšieho zaspávania, kvalitného spánku a sviežeho vstávania.

Pullman

Spoločnosť Pullman je výrobca luxusných vysokých čalúnených postelí, posteľových polohovacích systémov, matracov a doplnkov s dlhoročnou tradíciou. Firma je jasným prototypom zdravého spánku bez nočných môr. Preberte sa do jasného a veselého rána vďaka posteľným systémom Pullman, sídliacim v Prahe 8. Tu si môžete všetky produkty do sýtosti poprezerať, vyskúšať a po dohode zakúpiť.

Spoločnosť Pullman sa sústredí na výrobu čalúnených postelí, autor: PullmanSpoločnosť Pullman sa sústredí na výrobu čalúnených postelí, autor: Pullman

MT nábytok

Špeciálny internetový obchod ponúka prvotriedny tovar z masívu. Detské postele, dvojlôžkové palandy, matrace – to všetko nájdete na prehľadne vedenom serveri. K jednotlivým posteliam je k dispozícii aj nábytok v podobe komôd, skríň a nočných stolíkov. Úplnou novinkou na slovenskom internetovom trhu sú čalúnené výrobky, tie sú kvalitne ručne opracované a zaručujú tak stabilitu a absolútne bezpečie vám aj vašim ratolestiam. Filozofiou spoločnosti MT nábytok je pohodlie v kombinácii s priaznivou cenou.

Aj detské postele môžu byť prepychové, autor: MTnábytekAj detské postele môžu byť prepychové, autor: MTnábytekLuxusná manželská posteľ z ručne opracovaného dreva, autor: MTnabytekLuxusná manželská posteľ z ručne opracovaného dreva, autor: MTnabytek

Design-Lifestyle

Design-Lifestyle pre vás vyrába luxusné kožené sedacie súpravy, moderné postele, kusové koberce, drevené mozaiky a ratan. Posteľový nábytok vyniká špeciálnym dizajnom, prepychom a kvalitou v dostupných cenách. Pevné súpravy získali niekoľkokrát po sebe ocenenie za originálny vzhľad aj kvalitu a zároveň zodpovedajú medzinárodným ISO normám. Firma je prvotriedna v práci s materiálom, sústreďuje sa ako na zlúčenie kože s kovom, tak na komponenty z dreva.

Futuristická posteľ v modernom šedom prevedení, autor: Design-LifestyleFuturistická posteľ v modernom šedom prevedení, autor: Design-LifestylePráca s kožou je dominantou firmy už niekoľko rokov, autor: Design-LifestylePráca s kožou je dominantou firmy už niekoľko rokov, autor: Design-Lifestyle

Divian Dream

DivianDream sa orientuje na dovoz luxusných postelí, exkluzívnych matracov, posteľného vybavenia a príslušenstva. Všetky materiály použité na výrobu sú čisto prírodného pôvodu, preto sú postele nadštandardnou záležitosťou. V Prahe 1 sa môžete osobne zoznámiť so všetkými kolekciami tejto značky, osobitý personál vám bude nepretržite k dispozícii a pomôže vám vybrať ten najvhodnejší variant pre váš domov. Naturálne výrobky si obľúbil aj celý rad celebrít vrátane Mahuleny Bočanovej, ktorá sa zároveň stala tvárou značky Divian Dream.

Divian Dream je uznávanou firmou, obľúbenou aj u celebrít, autor: DivianDreamDivian Dream je uznávanou firmou, obľúbenou aj u celebrít, autor: DivianDreamPostele Divian sú vyrobené z úplne prírodných materiálov, autor: DivianDreamPostele Divian sú vyrobené z úplne prírodných materiálov, autor: DivianDream

Článok Luxusné postele - investujte do svojho raja snov bol publikovaný 13. března 2014 v 07.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...