Porro, to je luxus pre váš domov

Tagy:  nábytok porro, porro, dizajn, interiér, bývanie, byt, dom, doplnky, luxus

Sponzorované odkazy:

Porro, to je luxus pre váš domov

Kto by si neprial vlastniť luxusný byt, prípadne priestranný dom s tým najkrajším vybavením, aké si len viete predstaviť. Medzi českými výrobcami by ste precízne kúsky hľadali asi veľmi dlho, lebo čo si budeme rozprávať, neradia sa práve k tým najlepším v tomto odbore. Ak ale chcete s istotou nakúpiť nadčasový nábytok, ktorý vám vydrží roky a stále bude moderný a vyzerať ako nový stavte na talianskeho majstra, značku Porro ktorá má naozaj čo ponúknuť.

Čo sa módy a oblečenia týka, sú Taliani mnohokrát odviazaní a naozaj divokí, až nevkusne. To však rozhodne neplatí u bytového dizajnu, kde sa obvykle držia pri zemi a stavajú na jednoduché, ale veľmi kvalitné a prestížne kúsky, ktoré sú ozdobou každej miestnosti. Ak si nepotrpíte na množstvo menších poličiek a regálikov, kúpte si praktický úložný priestor v podobe minimalistických skríň, ktoré zaberú minimum priestoru a napriek tomu pojmú neuveriteľné množstvo vecí, a to od odevov až po náradie. Odvážnejší jedinci sa môžu odpútať od obyčajných čiernobielych variantov a vyskúšať niečo nevšedné v jarných farbách.

Autor: topofmindAutor: topofmindAutor: topofmindAutor: topofmind

Poriadna knižnica by v žiadnej obývačke či hale nemala chýbať, a to aj za predpokladu, že si na čítanie dvakrát nepotrpíte alebo skrátka nemáte dostatok času. Ak vlastníte dom a môžete si teda dovoliť trochu „hýriť“ priestorom, kúpte si túto exkluzívnu policovú knižnicu, ktorú využijete podľa svojich predstáv. Jednak ju samozrejme môžete zaplniť svojou populárnou literatúrou, avšak rovnako dobre poslúži aj ako úschovňa platní, „cédečiek“ alebo jemných dekorácií od priateľov a známych. Čierny variant má praktické sklo, vďaka ktorému sa do políc nepráši a biely model je zase čistota sama.

Autor: topofmindAutor: topofmindAutor: topofmindAutor: topofmind

Pri zariaďovaní alebo rekonštrukcii interiéru by ste vždy mali myslieť aj na tie najmenšie detaily, ktoré robia byt bytom. Namiesto klasického dreveného konferenčného stolíka, ktorý kúpite v každom obchode s nábytkom, si radšej zaobstarajte originálny model od Porro dizajn, ktorý je čisto biely, čím sám osebe vynikne a navyše je ozvláštnený o kovovú aplikáciu, ktorá sa razom stane ústredným prvkom celej miestnosti.

Autor: topofmindAutor: topofmind

Značka Porro sa vyznačuje jednoduchými, ale nápaditými produktmi, čo tiež dokazujú tieto jedinečné hodiny, ktoré spočiatku pôsobia obyčajným a úplne všedným dojmom, keď sa ale pozriete pozorne, zistíte, ako veľmi ste sa vo svojom pôvodnom úsudku zmýlili.

Autor: topofmindAutor: topofmind

Článok Porro, to je luxus pre váš domov bol publikovaný 28. března 2014 v 07.00 v rubrike Doplnky a Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...