LZF Lamps - trendy pre váš domov

Tagy:  doplnky, dekorácie, byt, dom, interiér, dizajn, móda, lzf lamps

Sponzorované odkazy:

LZF Lamps - trendy pre váš domov

Detaily a najrôznejšie doplnky ešte len dotvárajú celkový vzhľad a štýl interiéru, preto by ste sa im rozhodne nemali vyhýbať. Ak si nepotrpíte na zbytočné „lapače prachu“, ktoré v miestnosti prekážajú a nemajú žiadny zmysel, do bytu si ich neobstarávajte, avšak praktické veci, ktoré vám uľahčia každodenné bytie, môžu tvoriť aj estetickú funkciu. Inšpirujte sa napríklad štýlovými lampami LZF Lamps, ktoré sú vhodné do každej miestnosti.

V tohtoročnej sezóne sú v kurze opäť prírodné farby, ktoré sú do každého interiéru geniálnou voľbou. Jednak budú v móde dnes, zajtra aj za päť rokov a predovšetkým vás len tak neomrzia, na rozdiel od výrazných pastelových farieb. Stavte napríklad na závesné lampy v štýle ohňa, ktoré sú skvelým dizajnovým kúskom ako do obývacej izby, tak do jedálne či detskej miestnosti.

Autor: topofmindAutor: topofmindAutor: topofmindAutor: topofmind

Chcete si do miestnosti zaobstarať výrazný dizajnový výstrelok, ktorý každého zaujme na prvý pohľad, ale chcete sa vyhnúť voľbe prvoplánových obrazov či zbytočných váz? Potom sa opäť orientujte na praktické lampy, ktoré sú od značky LZF lamps vždy zásahom do čierneho. Spoločnosť sa zameriava na ručnú prácu spolu s použitím kvalitných materiálov, ktoré určite oceníte.

Autor: topofmindAutor: topofmind

Geniálnym vynálezom sú tiež svetlá bodové, ktoré síce neosvietia kompletne celú izbu, ale bohato postačia ako sprievodný zdroj svetla, ak len prechádzate z miestnosti do miestnosti. Použite ich napríklad na chodbu alebo na schody, kde sa budú dokonale vynímať.

Autor: topofmindAutor: topofmind

Stojacie lampy sú stále modernejšie a ak máte doma dostatok priestoru, ktorým môžete plytvať, nebojte sa investovať napríklad do tejto svetelnej steny, ktorá sa razom stane ústredným prvkom celej miestnosti. Môžete s ňou ľahko osvietiť časť izby alebo ju prakticky využiť ako paraván oddeľujúci jednotlivé časti.

Autor: topofmindAutor: topofmind

Každý správny školák by mal mať na svojom pracovnom stole stojaciu lampičku slúžiacu ako zdravý zdroj svetla. Kúpte napríklad tento štýlový variant od LZFLamps, ktorý kúpite v niekoľkých atraktívnych odtieňoch, ale aj v jednoduchej bielej, ktorou nikdy nič nepokazíte.

Autor: topofmindAutor: topofmind

Článok LZF Lamps - trendy pre váš domov bol publikovaný 2. dubna 2014 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...